Захворіло у світі
18,601,795
Померло у світі
702,045
Вилікувалось у світі
11,178,978
Захворіло в Україні
75,490
Померло в Україні
1,788
Вилікувалось в Україні
41,527
Гриценко і Саакашвілі ведуть переговори про об'єднання

Гриценко і Саакашвілі ведуть переговори про об'єднання

Політики обговорюють можливість об’єднати зусилля на майбутніх парламентських виборах

Гриценко і Саакашвілі ведуть переговори про об'єднання
Фото: УНІАН

Лідери партій «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко і «Рух нових сил» Міхеїл Саакашвілі заявили, що ведуть переговори про об’єднання зусиль на майбутніх парламентських виборах. Про це повідомляє радіо Свобода.

Політики також запитали в соцмережах думки про доцільність такого кроку у своїх прихильників.

Додамо, що з’їзд партії Гриценка призначений на 10 червня. Він нагадав, що на сьогодні вона вже об’єдналася «в єдину команду з трьома проукраїнськими проєвропейськими партіями»: «Народний контроль» Дмитра Добродомова, «Рідна країна» Миколи Томенка і Європейською партією України Миколи Катеринчука.

За словами Гриценка, чимало його прихильників пропонують об’єднатися і з «Рухом нових сил» Саакашвілі.

«Хочу виступити з ініціативою – об’єднати зусилля досвідчених принципових і прогресивних лідерів політичних сил виступити разом на парламентських виборах. Тим самим максимально мобілізувати і об’єднати наших виборців. Як ви думаєте, створення спільної команди з РНС і наша спільна участь у виборах – на користь Україні?» – написав Гриценко у зверненні до своїх прихильників.

Саакашвілі також заявив своїм прихильникам у соцмережі, що питає їх щодо такої пропозиції. Він нагадав, що раніше саме на підставі думок своїх прихильників відмовився від співпраці з партією «Удар» Віталія Кличка.

Нагадаємо, раніше 8 червня Саакашвілі виступив із заявою, що його партія піде на вибори самостійно. Проте вона офіційно ще не зареєстрована і не існує юридично.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті