Захворіло у світі
13,177,855
Померло у світі
574,793
Вилікувалось у світі
7,303,490
Захворіло в Україні
54,771
Померло в Україні
1,412
Вилікувалось в Україні
27,154
Поставки російської нафти частково відновили по трубопроводу «Дружба» в напрямку Польщі

Поставки російської нафти частково відновили по трубопроводу «Дружба» в напрямку Польщі

У червні в західному напрямку планують щодобове прокачування обсягом 65 000 тонн

Поставки російської нафти частково відновили по трубопроводу «Дружба» в напрямку Польщі
Фото: БелТА

Транспортування нафти по трубопроводу «Дружба» в напрямку Польщі частково відновлено. Про це повідомила компанія «Белнефтехим».

Згідно з повідомленням, станом на 9 червня білоруський оператор магістрального нафтопроводу «Гомельтранснафта Дружба» виконав низку етапів дорожньої карти технічних заходів по витісненню нафти, що містить хлорорганіку, в двох нитках трубопроводу «Дружба» від Мозиря до кордону з Польщею. Реверсом на територію РФ повернуто 450 000 тонн забрудненої нафти, вона була заміщена нафтою, яка відповідає держстандарту.

«Проведена робота дозволила 8 червня 2019 року в 21.00 отримати чисту нафту на прикордонній польської перекачивающей станції «Адамове». Після перевірки якості нафти прийнято рішення про відновлення транзитного транспортування нафти в напрямку НПЗ Польщі і Німеччини з 9 червня 2019 року», – сказано в повідомленні.

Додамо, що згідно з планом-графіком руху нафти в червні в західному напрямку планується щодобове прокачування обсягом 65 000 тонн.

Транзитне транспортування нафти в напрямку України здійснюють за графіком.

Разом з тим, організації концерну продовжують реалізацію дорожньої карти по заміщенню на території Республіки Білорусь російської нафти неналежної якості. Наступним етапом передбачено витіснення брудної нафти по третій лінії трубопроводу від Адамове до Мозиря. Цей етап завершать у перших числах липня. Потім буде очищена забруднена нитка трубопроводу від Мозиря до російської Унечі. Етап триватиме до середини серпня.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті