Стати здоровіше за 150 хвилин: майбутнє, що вже настало
Pekлama

Стати здоровіше за 150 хвилин: майбутнє, що вже настало

«Прокачати» здоров'я за декілька годин – це вже реальність

Этот материал также доступен на русском языке
Стати здоровіше за 150 хвилин: майбутнє, що вже настало
Фото: pixabay

Як часто погане самопочуття ви виправдовуєте втомою та поганою екологією? Чи достатньо дня відпочинку після перельоту, щоб відновити ваш енергетичний баланс? Чим ви пояснюєте проблеми зі шкірою та неконтрольовану зміну ваги? Неправильною дієтою, гормональними збоями, генетичною схильністю? А тепер скажіть, скільки з цих симптомів ви перевіряли на відповідність реальним захворюванням?

Небажання відвідувати поліклініки та лікарні має цілком логічне пояснення: який сенс записуватися на прийом до кількох лікарів, якщо людина відчуває лише слабкість? Рішення здається очевидним – відпочинок, спокій, правильне харчування та інші поради з інтернету та від друзів.

А якщо цей стан триває доволі довго? Якщо повноцінний сон і відпочинок не вирішують проблему дефіциту відновлення та брак енергії? І до якого лікаря організувати візит? До хірурга, терапевта чи відразу до всіх «-ологів»?

Насправді ж нинішній рівень медицини дозволяє пройти комплексну діагностику систем організму всього лише за один день. В результаті пацієнт отримує повну картину стану свого здоров'я, а головне – детальні рекомендації щодо його поліпшення. Причому ще до того, як відчує перші симптоми можливого захворювання.

Проте мало хто у нашому буремному світі приділяє достатньо уваги здоров'ю, допоки воно не почне підводити. Як правило, навіть від перших симптомів легковажно відмахуються, і лише тоді, коли настає різке погіршення, звертаються по допомогу до медиків. Що далі? Тривале та дороге лікування. Чи можна уникнути цього порочного кола? Безумовно. У клініці SQLAB розроблено унікальний для України дизайн оздоровчих візитів, які включають найефективніші з доступних нині методик.

Лише за 2,5 години ви отримаєте індивідуальну консультацію висококваліфікованого лікаря. Вам підберуть і введуть унікальні фармацевтичні препарати – сорбенти, вітаміни, мікроелементи, амінокислоти, клітинні енергетики; проведуть сеанс акупунктури (голковколювання); поліпшать роботу головного мозку (нейрофідбек) і проведуть кисневе омолодження шкіри.

Для покращення стану м'язів, суглобів, шкіри та внутрішніх органів у SQLAB використовують мануальні техніки на основі кінезіології й остеопатії. Усі результати зміни вашого клітинного та молекулярного здоров'я зафіксують на інноваційній апаратурі, щоби ви могли переконатися у результативності візиту на основі об'єктивних параметрів. Усього за 2,5 години, проведені в клініці SQLAB, ваше самопочуття відчутно покращиться.

То що ж можна встигнути за 150 хвилин? Як мінімум – відчути себе здоровішим та енергійнішим для досягнення ваших найамбітніших цілей.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло