Захворіло у світі
6,658,334
Померло у світі
391,588
Вилікувалось у світі
2,886,183
Захворіло в Україні
25,964
Померло в Україні
762
Вилікувалось в Україні
11,372
«Укрнафта» та ПНГК позитивно оцінили результати першого місяця співробітництва

«Укрнафта» та ПНГК позитивно оцінили результати першого місяця співробітництва

«Укрнафта» подає непідготовлений природний газ з Новогригорівського родовища до установки, що входить до складу ПГНК, для подачі в ГТС

«Укрнафта» та ПНГК  позитивно оцінили результати першого місяця співробітництва
Фото УНІАН

Керівництво ПАТ «Укрнафта» та СП «Полтавська газонафтова компанія» (ПГНК) позитивно оцінили результати першого місяця співробітництва  в рамках проекту на Новогригорівському родовищі. Про це повідомляє прес-служба компанії

Відповідно до угоди, «Укрнафта» подає непідготовлений природний газ з Новогригорівського родовища (Полтавська область), що належить компанії, до установки з підготовки нафти та газу Ігнатівського УППНГ, що входить до складу ПГНК, для підготовки та подальшої подачі в газотранспортну систему України.

Оскільки «Укрнафта» не має в цьому районі власної інфраструктури для підготовки газу та його передачі в магістральний газопровід, компанія звернулась до ПГНК, яка має необхідні для цього виробничі потужності. Це – перший досвід ПГНК з надання подібних послуг та перший подібний проект для «Укрнафти».

Станом на 1 червня 2019 року, за підсумками першого місяця роботи, СП ПГНК було підготовлено та передано «Укрнафті» 895 781 м3 природнього газу.

«За результатами першого місяця роботи ПГНК прокачала майже 1 млн куб. м газу. Це – додатковий об’єм газу, який потрапив до газопроводів країни», – повідомив генеральний директор СП ПГНК, Віктор Гладун.

За умовами чинного договору проект триватиме щонайменше до кінця року .

ПАТ «Укрнафта» – найбільша нафтовидобувна компанія України. Частка товариства у загальнодержавному видобутку нафти з газовим конденсатом за результатами 2018 року склала 63,6%, частка у загальному видобутку газу – 5,5%. На балансі підприємства перебуває 28 бурових установок, 1928 нафтових і 165 газових свердловин. ПАТ «Укрнафта» володіє 537 АЗС майже в усіх регіонах України. 50%+1 акція товариства належить НАК «Нафтогаз України».

СП «Полтавська газонафтова компанія» – спільне українсько-британське підприємство, було створене у 1994 році. СП ПГНК є одним з лідерів серед недержавних нафтогазовидобувних підприємств України. Сфера діяльності компанії – пошук, розвідка, видобуток та підготовка нафти та газу. Полтавська газонафтова компанія використовує найсучасніші технології і методи, задля власного внеску у досягнення Україною енергетичної незалежності.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті