Захворіло у світі
962,977 осіб
Померло у світі
49,180 осіб
Вилікувалось у світі
202,935 осіб
Захворіло в Україні
804 особи
Померло в Україні
20 осіб
Вилікувалось в Україні
13 осіб
OKKO Group інвестує 100 млн грн у власний парк зерновозів

OKKO Group інвестує 100 млн грн у власний парк зерновозів

До 1 липня компанія планує збільшити парк на 25 одиниць

OKKO Group інвестує 100 млн грн у власний парк зерновозів
Фото: okko-group.com.ua

Холдинг OKKO Group розширює свою присутність на ринку перевезень зерна автомобільним транспортом. Після збільшення парку на 25 одиниць загальний обсяг інвестицій холдингу у проект становитиме близько 100 мільйонів гривень. Про це повідомляє прес-служба OKKO Group.

Впродовж 2017-2018 років холдинг придбав 20 транспортних одиниць для перевезення зернових та насіння, а до 1 липня планує збільшити парк ще на 25 одиниць. Після цього загальний обсяг інвестицій холдингу у проект становитиме близько 100 мільйонів гривень.

«За останні 5 років Україна стабільно експортує по 40 мільйонів тонн зерна в рік з тенденцією до росту, відповідно зростає й потреба у перевезенні таких вантажів до елеваторів, портів, залізничних станцій. Зерновози доцільно використовувати на відтинках з коротким логістичним плечем, а також як альтернативний варіант транспортування, оскільки на ринку відчувається нестача залізничних вагонів для перевезення зернових культур.», – коментує департамент корпоративних комунікацій холдингу OKKO Group.

За 2018 рік зерновози OKKO Group перевезли майже 70 тисяч тонн продукції, налагодивши партнерство  з провідними агрохолдингами України.

Компанія «ОККО Агротрейд», що є частиною холдингу OKKO Group у квітні 2019 року профінансувала аграріїв на 400 млн грн. Фінансування сільгоспвиробників відбулося в межах форвардної програми компанії.

Нагадаємо: «Укрзалізниця» у травні 2019 року побудувала вагон-зерновоз на власних потужностях. У новому зерновозі збільшили об’єм кузова.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію