Захворіло у світі
1,504,971
Померло у світі
87,984
Вилікувалось у світі
318,068
Захворіло в Україні
1668
Померло в Україні
52
Вилікувалось в Україні
35
«ОККО Агротрейд» профінансувала аграріїв на 400 млн грн

«ОККО Агротрейд» профінансувала аграріїв на 400 млн грн

Фінансування сільгоспвиробників відбулося в межах форвардної програми компанії «ОККО Агротрейд»

«ОККО Агротрейд» профінансувала аграріїв на 400 млн грн
Фото: ОККО Group

У межах форвардної програми компанія «ОККО Агротрейд», зернотрейдинговий підрозділ ОККО Group, профінансувала виробників аграрної продукції на 400 млн грн за період листопад 2018 – березень 2019 року. Про це з посиланням на дані компанії повідомляє Інтерфакс-Україна

Цей показник на 60% більше за показники станом на початок квітня минулого року.

Минулого сезону «ОККО Агротрейд» отримав майже 200 заявок на участь у форвардній програмі, у цьому сезоні – 370 заявок на  загальну суму понад 5 млрд грн.

У 2018/2019 маркетингову році (МР, червень–липень) обсяги фінансування сільгоспвиробників компанією «ОККО Агротрейд»  зросли у два рази – до 1 млрд грн.  

Форвардна програма «ОККО Агротрейд» передбачає, що агровиробники розраховуються за отримані ресурси продукцією майбутнього врожаю. Відповідні домовленості регулюються за допомогою аграрної розписки або договором застави. 

«ОККО Агротрейд» – бізнес-направлення OKKO Group, засноване у 2016 році задля забезпечення аграріїв паливом, мінеральними добривами, засобами для захисту рослин, насіннєвим матеріалом та фінансовими ресурсами. Компанія в листопаді 2017 року вийшла на ринок азотних і комплексних добрив.

OKKO Group – всеукраїнський холдинг, флагманом якого є мережа АЗС «ОККО» («Концерн Галнафтогаз»). До складу OKKO Group входить понад 10 різнопрофільних бізнесів у сфері виробництва, торгівлі, будівництва, страхових, сервісних та інших послуг.

Акціонерами и інституційними інвесторами компаній холдингу є GoldmanSachs, Європейский банк реконструкції та розвитку, Horizon Capital, Renaissance Capital, Genesis AssetManagers, LLP тощо.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію