Radiohead не піддалися на шантаж хакерів і самі опублікували зламані файли

Radiohead не піддалися на шантаж хакерів і самі опублікували зламані файли

Учасники гурту вирішили показати принципову позицію

Radiohead не піддалися на шантаж хакерів і самі опублікували зламані файли
фото Borge_British_Photographer

Британський рок-гурт Radiohead виклав в інтернет 18 годин раніше не опублікованих записів. Таке рішення музиканти прийняли після того, як хакери минулого тижня вкрали у них цей матеріал з мінідиску фронтмена групи Тома Йорка і вимагали викуп у $150 тисяч.

Про це група повідомила у Твіттері.

«Хтось вкрав у Тома (фронтмена гурту – ред.) мінідиск з архівними записами з часів OK Computer і нібито вимагав $150 тисяч, Ппогрожуючи опублікувати їх. Тому замість скарг або повного ігнорування ми публікуємо 18 годин на сервісі Bandcamp», – написав учасник гурту Джоні Грінвуд в соцмережі.

Зазначається, що був вкрадений матеріал, записаний під час роботи над альбомом в 1997 році.

Посилання на записи з умовною назвою Minidiscs [Hacked] група виклала в своєму акаунті в Facebook.

Їх можна буде скачати протягом найближчих 18 днів за 18 фунтів. Виручені гроші вони пообіцяли перерахувати на користь руху Extinction Rebellion, яке влаштовує акції на захист навколишнього середовища.

Група Radiohead була утворена в 1985 році у Великобританії. Перший дебютний сингл Creep вийшов в 1992 році. За свою кар'єру музиканти Radiohead випустили вісім альбомів, кожен з яких отримував статус золотого або платинового у Великобританії і США. Гурт 14 разів номінували на здобуття премії «Греммі», 8 разів – на BRIT Awards і 4 рази – на Mercury Prize. У грудні 2018 стало відомо, що Radiohead увійде в Зал слави рок-н-ролу.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло