Захворіло у світі
12,745,734
Померло у світі
565,782
Вилікувалось у світі
7,026,011
Захворіло в Україні
53,521
Померло в Україні
1,383
Вилікувалось в Україні
26,118
Понад 50 млрд грн має надійти в дорожній фонд з урахуванням коштів МФО

Понад 50 млрд грн має надійти в дорожній фонд з урахуванням коштів МФО

Залишок попереднього року та перевиконання цього року дорожній фонд має понадпланові надходження - 5 млрд грн

Понад 50 млрд грн має надійти в дорожній фонд з урахуванням коштів МФО
Фото: Pixabay.com

До дорожнього фонду з урахування коштів міжнародних фінансових організацій має надійти понад 50 млрд грн, ще 5 мрд грн накопичились від перевиконання планів поточного року. Про це під час засідання уряду заявив в.о. голови Державного агентства автомобільних доріг Славомір Новак, передає кореспондент Mind.

«До дорожнього фонду надійде понад 50 млрд грн з урахуванням коштів МФО, ця цифра повинна бути  близько 55 млрд грн...З урахуванням залишку попереднього року та вже перевиконання цього року, дорожній фонд має понадпланові надходження  в обсязі 5 млрд грн. Отже цього року частина «Укравтодору» – це 33,4 млрд грн, субвенція на дороги місцевого значення, за які відповідають обласні державні адміністрації, це 14,6 млрд грн, а фонд безпеки – 2,1 млрд грн», – сказав Новак.

Також він повідомив що на сьогодні Державне агентство  автомобільний доріг першочерговим своїм завданням вважає погашення існуючих боргів.

«Першочергово гасимо борги попередніх років – 8,5 млрд грн», – зазначив Новак.

При тому він зазначив, що уряду цього року вдалося збільшили обсяг фінансування експлуатації доріг – до 6,1 млрд грн.

«Наступного року  плануємо збільшити суму на утримання фінансування на утримання до 7,5 млрд грн і таким чином досягти мінімального фінансування, передбаченого методикою утримання доріг. На будівництво, реконструкцію і ремонт доріг державного значення ми таким чином отримаємо 17,4 млрд грн», – сказав Новак.

Як повідомляв Mind, завдяки розробленому посталу українці можуть контролювати фінансування ремонту та будивництва доріг в Україні.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті