Захворіло у світі
60,973,636
Померло у світі
1,432,048
Вилікувалось у світі
39,070,026
Захворіло в Україні
693,407
Померло в Україні
11,909
Вилікувалось в Україні
326,238
Мінюст та Мінінфраструктури мають забезпечити нормальну роботу авіакомпанії SkyUp Airlines

Мінюст та Мінінфраструктури мають забезпечити нормальну роботу авіакомпанії SkyUp Airlines

Міністри мають звернутися до судів та президента щоб вплинути на ситуацію в межах законодавства

Мінюст та Мінінфраструктури мають забезпечити нормальну роботу авіакомпанії SkyUp Airlines
прем'єр-міністр Володимир Гройсман
Фото: УНІАН

Прем’єр-мінстр Володимир Гройсман доручив міністерству юстиції та міністерству транспорту та інфраструктури  втрутитися  у ситуацію із призупиненням ліцензії авіакомпанії SkyUp Airlines  за рішенням суду і забезпечити її нормальну роботу, а також запобігти здороженню авіаквитків. Відповідне доручення глава уряду дав профільним міністрам під час засідання уряду, передає кореспондент  Mind.

«Поважаючи судову гілку влади і не втручаючись  в судову систему, хочу сказати, що у деяких індивідуумів є абсолютно стійкий конфлікт із здоровим глуздом і з законом взагалі в Україні», – сказав Гройсман, і, звертаючись до міністра інфраструктури Володимира Омеляна додав, що необхідно  захистити клієнтів компанії і все зробити для того, щоб на рівні високої якості безпеки, в рамках закону компанія продовжила працювати.

Він також повідомив, що аналогічним судовим рішенням було призупинене рішення уряду, через що зараз є перешкоди для проведення відповідного конкурсу, аби було створена «цифрова» митниця.

«Ми не можемо конкурс проводити тому що суд зупинив.  Ми почали процес залучення інвестицій в державну власність  по всім найвищим світовим стандартам. Суд зупинив нам це. І до чого це призводить? До того що немає інвестицій, до того що є величезні проблеми», – обурився глова уряду.

Також було дано доручення міністерству юстиції  підготувати відповідні листи від імені прем’єр- мініста і спрямувати їх до судових установ з метою, щоб кожний аналогічний випадок був переглянутий. Аналогічний лист Гройсман доручив підготувати від мені пем’єр-міністра на адресу президента України.

В свою чергу міністр транспорту та інфраструктури Володимир Омелян зазначив, що на сьогодні  міністерством розроблений механізм, «який дасть можливість авіакомпанії працювати без жодних стресів для пасажирів чи для самої авіакомпанії».

«Те що відбувається зараз, це чітка спроба втрутитися в  створений нами механізм вільної конкуренції. Це точно не конкурентні методі боротьби і це спроба повернення до авіаційної монополії в небі. Ми  цього не допустимо і збережемо дешеві авіаквитки та велику кількість авіарейсів для українських громадян і тих, хто прилітає в Україну», – сказав Омелян.

Як повідомляв Mind, суд призупинив ліцензію авіакомпанії SkyUp Airlines. 

Авіакомпанія оприлюднила свою позицію на дане рішення й оголосила, що має намір оскаржувати його в суді. Як стверджується в коментарі компанії, позивач ніколи не був клієнтом компанії, а тому не може позиватися до неї.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті