Захворіло у світі
6,563,099
Померло у світі
387,634
Вилікувалось у світі
2,836,089
Захворіло в Україні
25,411
Померло в Україні
747
Вилікувалось в Україні
11,042
Huawei працює над розробкою самохідних авто - FT

Huawei працює над розробкою самохідних авто - FT

Для реалізації поставленої мети до 2021 року, компанія співпрацює з європейськими, японськими та китайськими автовиробниками

Huawei працює над розробкою самохідних авто - FT
фото huawei.com

Китайська Huawei працює з європейськими, японськими та китайськими автовиробниками, щоб в 2021 році запустити власні автономні автівки та вийти за межі своєї традиційної індустрії. Про це повідомляє FT.

Головний стратегічний розробник Huawei Данг Веншуан (Dang Wenshuan) розповів, що компанія надає свої послуги, пов’язані із штучним інтелектом в декількох спільних підприємствах, включно з одним з Audi, ще одним з Toyota, а також з китайськими виробниками Beijing New Energy Automobile і Changan Automobile.

«Наскільки я розумію, ми працюємо разом, щоб отримати автомобіль, який буде випущено в 2021 або 2022 році з використанням цих компонентів автономного кермування», – сказав він та додав, що автівки будуть представлені в Китаї та Європі.

За словами Данга, Китай стане авангардом світової автомобільної промисловості, коли вона почне свій стрімкий розвиток в 2021-2022 роках з огляду на розміри та динамічність ринку країни.

Відповідаючи на питання, хто з партнерів Huawei першим вийде на ринок з автономним або під’єднаним автомобілем, він відповів, що китайські автовиробники рухаються швидше за своїх конкурентів.

Нагадаємо: ділова діяльність найбільшої в світі компанії з виробництва телекомунікаційного обладнання Huawei перебуває під серйозним тиском після внесення її Вашингтоном до «чорного списку», що фактично забороняє американським фірмам продавати компоненти їй та 68 її філіям.

Наслідки заборони, яка набере чинності в середині серпня, ймовірно, будуть відчутними для компанії в критичних областях, таких як кібербезпека та напівпровідники, але керівники Huawei заявили, що робота над автономними авто продовжуватиметься, незважаючи на це.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті