Захворіло у світі
5,988,416
Померло у світі
366,654
Вилікувалось у світі
2,529,761
Захворіло в Україні
23,204
Померло в Україні
696
Вилікувалось в Україні
9,311
Маск розповів про створення підводного авто, як у фільмі про Бонда

Маск розповів про створення підводного авто, як у фільмі про Бонда

Гендиректор Tesla сказав, що компанія уже має дизайн

Маск розповів про створення підводного авто, як у фільмі про Бонда
фото www.flickr.com/photos/jeffimages

Американський виробник електрокарів Tesla розробила проект підводного автомобіля, джерелом натхнення для якого став суперкар Джеймса Бонда Lotus Esprit з кінофільму «Шпигун, який мене любив», 1977 року. Про це повідомив генеральний директор автовиробника Ілон Маск під час щорічної зустрічі акціонерів, передає CNBC.

Один з акціонерів запитав Маска, чи буде колись Tesla займатись розробкою «водного автомобілю», на що він відповів, що компанія уже має дизайн підводного електрокару. Правда, він не уточнив, концепт є лише на папері або вже є прототип.

Генеральний директор компанії не має наміру займатися створенням підводного машини зараз, але, можливо, одного разу з'явиться шоу-версія цього автомобіля.

Раніше, до того як Маск став гендиректором, Tesla уклала партнерську угоду з Lotus для створення спортивного електрокару Roadster.

Нагадаємо: у травні гендиректор Tesla  Ілон Маск повідомив співробітникам, що він збільшить контроль над витратами компанії, для того щоб скоротити збитки компанії-виробника електромобілів. За його підрахунками, якщо не буде вжито «жорстких» заходів щодо скорочення витрат, гроші в компанії закінчаться приблизно через 10 місяців.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті