Захворіло у світі
100,296,057
Померло у світі
2,158,473
Вилікувалось у світі
55,418,424
Захворіло в Україні
1,200,883
Померло в Україні
22,202
Вилікувалось в Україні
980,085
Маск заявив, що без «жорстких змін» Tesla залишиться без грошей через 10 місяців

Маск заявив, що без «жорстких змін» Tesla залишиться без грошей через 10 місяців

Підприємець збирається радикально скоротити витрати компанії

Маск заявив, що без «жорстких змін» Tesla залишиться без грошей через 10 місяців
Twitter Elon Musk

Гендиректор  Tesla Inc Ілон Маск повідомив співробітникам, що він збільшить контроль над витратами компанії, для того щоб скоротити збитки компанії-виробника електромобілів, передає The Verge.

Маск розіслав співробітникам Tesla електронні листи, в яких ідеться про те, що в компанії закінчаться гроші приблизно через 10 місяців, якщо не буде вжито «жорстких» заходів щодо скорочення витрат. Маск наголосив, що заходи зі скорочення витрат необхідні, незважаючи на той факт, що на початку цього місяця Tesla залучила $2,7 млрд інвестицій.

Маск і Зак Кірхорн, новий фінансовий директор компанії, розглянуть «всі витрати будь-якого роду в будь-якому місці в світі, включаючи запчастини, зарплату, витрати на відрядження, оренду, буквально кожен платіж, який проходить через наш банківський рахунок», – йдеться в листі.

Tesla закінчила перший квартал 2019 року з $2,2 млрд. Але компанія втратила $702 млн, тому Маск оголосив у квітні, що компанії доведеться дотримуватися «спартанської дієти». Потім Tesla провела раунд інвестицій і зібрала $2,7 млрд, щоб допомогти компанії залишитися на плаву.

 «Це великі гроші, але щоб досягти беззбитковості, насправді ми маємо лише 10 місяців при тій швидкості спалювання, яка була в першому кварталі, – написав Маск в четвер. – Це хардкор, але для Tesla це єдиний спосіб залишалася фінансово стійкою».

У першому кварталі ц.р. виручка компанії збільшилася на 33,2% до $4,5 млрд. Продажі електромобілів зросли на 36,9% до $3,5 млрд.

Нагадаємо, бізнес Tesla з виробництва «сонячних дахів» зазнає збитків, тож компанія пропонує великі знижки на цю продукцію.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті