Захворіло у світі
6,573,286
Померло у світі
387,898
Вилікувалось у світі
2,837,955
Захворіло в Україні
25,411
Померло в Україні
747
Вилікувалось в Україні
11,042
Facebook відкриє інженерний центр в Лондоні

Facebook відкриє інженерний центр в Лондоні

Для посиленої боротьби з шкідливим контентом буде створено понад 500 робочих місць

Facebook відкриє інженерний центр в Лондоні
фото pixabay.com

Інтернет-гігант Facebook відкриває в Лондоні інженерний центр, який буде створювати технічні інструменти, спрямовані на захист свого сайту від шкідливого контенту. Про це повідомляє DW.

Керівництво соціальної мережі оголосило, що уряди різних країн роблять все більший тиск на великі технологічні компанії, щоб вони краще контролювали свої платформи.

У заяві компанії йдеться, що до кінця 2019 року в новому центрі будуть створені понад 500 нових робочих місць, в тому числі 100, пов'язані з розробками в області штучного інтелекту.

«Значна частина» нових співробітників буде працювати у відділі із забезпечення «згуртованості» колективу, який займатиметься вирішенням низки проблем, в тому числі особистої безпеки, спаму і домагань. Одним з обов'язків нового відділу буде створення передового програмного забезпечення і систем штучного інтелекту для виявлення і усунення шкідливого контенту і фальшивих облікових записів.

В кінці травня 2019 року керівництво Facebook повідомило, що за період з жовтня 2018 по березень 2019 року фахівці компанії видалили більше 3 мільярдів фейкових акаунтів. Facebook знаходиться під вогнем критики з тих пір, як в США звинуватили її в тому, що вона дозволила використовувати свою платформу «російським тролям» для втручання в президентські вибори в 2016 році. Раніше Facebook та Instagram, який їй належить, вже видаляли фейкові акаунти, пов'язані не тільки з Росією, але і з Іраном і Македонією.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті