Захворіло у світі
6,435,453
Померло у світі
382,093
Вилікувалось у світі
2,764,024
Захворіло в Україні
24,823
Померло в Україні
735
Вилікувалось в Україні
10,440
Американський фонд KKR хоче купити медіакомпанію Axel Springer за 6,8 млрд євро

Американський фонд KKR хоче купити медіакомпанію Axel Springer за 6,8 млрд євро

Пропозиція KKR дозволить Axel Springer отримати стратегічні інвестиції

Американський фонд KKR хоче купити медіакомпанію Axel Springer за 6,8 млрд євро
фото www.axelspringer.com

Американський фонд прямих інвестицій KKR & Co. має намір зробити тендерну пропозицію про покупку акцій німецького видавничого концерну Axel Springer SE за ціною 63 євро за штуку. Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

Ціна пропозиції на 40% перевищує вартість акцій Axel до закриття торгів 29 травня (останні торги перед тим, як Axel Springer, підтвердила, що веде переговори з KKR про стратегічні інвестиції), яка склала 45,10 євро .

Зазначається, що кількість акцій Axel Springer становить 107,9 млн. Таким чином, KKR оцінив медіакомпанію в 6,8 млрд євро.

Пропозиція KKR дозволить Axel Springer отримати стратегічні інвестиції. KKR створить консорціум спільно з вдовою засновника Axel Springer Фрідою Шпрінгер і главою медіаконцерну Матіасом Депфнером, які сумарно володіють часткою в розмірі близько 45,5% акціонерного капіталу компанії.

Акції KKR завершили торги в середу зростанням на 0,25%, папери Axel Springer в ході сесії в четвер дешевшають на 0,08%.

Axel Springer SE – один з найбільших європейських медіаконцернів, що випускає понад 150 найменувань газет і журналів в більш ніж 32 країнах, включаючи Німеччину, Францію, Іспанію, Росію, Швейцарію, Угорщину, Польщу, Чехію та ін. Загальна кількість працівників в компанії перевищує 10 000 чоловік, а річний дохід складає більше 2 млрд євро.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті