Захворіло у світі
6,900,011
Померло у світі
399,854
Вилікувалось у світі
3,088,432
Захворіло в Україні
26,999
Померло в Україні
788
Вилікувалось в Україні
12,054
Китай ввів антидемпінгові мита на труби з США та ЄС

Китай ввів антидемпінгові мита на труби з США та ЄС

Нові тарифи у 10 раз перевищують попередні

Китай ввів антидемпінгові мита на труби з США та ЄС
фото www.flickr.com/photos/precision-tube

У Пекіні повідомили, що з 14 червня піднімають антидемпінгові мита на деякі безшовні сталеві труби з легованої сталі і труби, що використовуються на комунальних підприємствах та імпортовані зі Сполучених Штатів і Європейського Союзу. Про це повідомляє Reuters.

Нові антидемпінгові мита, які вступають в силу 14 червня, варіюються від 57,9% до 147,8%, говориться в повідомленні Міністерства комерції КНР.

Колишні мита в розмірі 13-14,1% були введені в 2014 році і діяли до 10 травня.

Підвищення тарифів на сталь стали результатом наростаючої торгової війни між КНР та США, в якому беруть участь сотні мільярдів товарів.

За даними міністерства, мита на трубну металопродукцію американської Wyman-Gordon Forgings  склали 101%, для решти компаній із США – 147,8%.

Антидемпінговий тариф для Vallourec Deutschland GmbH і Vallourec Tubes France становить 57,9%, а для інших компаній ЄС – 60,8%.

Міністерство повідомило, що рішення щодо продовження та підвищення антидемпінгового тарифу відбувається на прохання китайського сектору стальних труб та трубопроводів.

У минулому році компанія Inner Mongolia North Heavy Industries Group Corp Ltd, що підтримується урядом країни, заявила в скарзі, поданій до Міністерства комерції КНР: «Не дивлячись на антидемпінгові заходи, виробники в ЄС і США ... зробили подальше зниження експортних цін з метою розширення і підтримки своєї частки ринку в Китаї».

У 2017 році Китай імпортував 9 500 тонн трубок і труб, які використовуються комунальними підприємствами, причому майже 95% продукції надійшло з США і ЄС.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті