Підрозділ VW, що займається вантажівками, після прайсингу IPO оцінили у понад $18 млрд

Підрозділ VW, що займається вантажівками, після прайсингу IPO оцінили у понад $18 млрд

Автоконцерн розраховує отримати 1,9 млрд євро виручки від ІРО

Підрозділ VW, що займається вантажівками, після прайсингу IPO оцінили у понад $18 млрд
фото www.flickr.com/photos/abnormal_load_escorting

Німецький автовиробник Volkswagen AG (VW) оцінив перед IPO свій підрозділ Traton SE, що займається випуском важких вантажівок і автобусів, у $18,5 млрд. Про це повідомляє The Star Online.

Компанія має намір пропонувати акції Traton, яка продає автівки MAN та Scania, з ціною від 27 євро до 33 євро за одиницю, таким чином підрозділ оцінюється у суму від 13,5 млрд євро до 16,5 млрд євро ($18,6 млрд).

VW здивував своїх інвесторів минулого місяця, коли оголосив про плани провести подвійний лістинг свого підрозділу Traton на фондових біржах Франкфурта і Стокгольма, всього за кілька тижнів після того як скасував заплановане ІРО в березні.

Перший публічний продаж акцій компанії «стане лакмусовим папірцем не лише для попиту на ІРО на європейському фондовому ринку, але і для здатності керівників VW провести глибокі структурні реформи», повідомляє видання.

«Тепер ми готові до вирішального етапу, – заявив фіндиректор VW Френк Уіттер. – ІРО обумовлено метою створення цінності для наших зацікавлених сторін».

VW планує отримати 1,9 млрд євро виручки від ІРО.

Базова пропозиція складатиме 50 млн акцій. Торги розпочнуться 28 червня і компанія планує розмістити у вільному доступі 10-11,5% акцій Traton.

Успішне ІРО дозволить отримати кошти для експансії Traton за межі європейського ринку.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті