Захворіло у світі
6,511,713
Померло у світі
386,073
Вилікувалось у світі
2,807,420
Захворіло в Україні
25,411
Померло в Україні
747
Вилікувалось в Україні
11,042
Huawei має намір стягнути $1 млрд з Verizon за свої патенти

Huawei має намір стягнути $1 млрд з Verizon за свої патенти

Патенти охоплюють понад 20 партнерів Verizon, включаючи великі американські технокомпанії

Huawei має намір стягнути $1 млрд з Verizon за свої патенти
фото DR

Китайська Huawei Technologies вимагає від американського стільникового оператора Verizon Communications виплатити понад $1 млрд за використання понад 230 патентів китайської компанії. Про це повідомляє агентство Reuters, на яке посилається DailyComm.

Джерела The Wall Street Journal підтвердили цю інформацію і уточнили, що патенти, за якими Huawei пред'являє претензії, стосуються обладнання для побудови базових мереж, бездротової інфраструктури, Інтернету речей та ін.

Патенти охоплюють більше 20 партнерів Verizon, включаючи великі американські технологічні фірми, і ці постачальники відшкодують витрати Verizon. До деяких з цих компаній Huawei звернулася безпосередньо, зазначає джерело.

Він також додав, що представники Huawei і Verizon недавно зустрічалися в Нью-Йорку, щоб обговорити деякі патенти з переліку, а також можливе використанням оператором Verizon обладнання інших компаній, яке може порушувати патенти Huawei.

Зазначається, що Huawei хоче стягнути з Verizon ліцензійні відрахування на тлі того, як китайська компанія потрапила під американські санкції, в результаті чого її бізнес може серйозно постраждати. Кілька великих партнерів, включаючи Microsoft, Google і Intel, вже відмовилися від співпраці з Huawei.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті