«Газпром» побудував 59% «Північного потоку – 2»

«Газпром» побудував 59% «Північного потоку – 2»

По дну Балтійського моря прокладено вже 1441 км газопроводу

«Газпром» побудував 59% «Північного потоку – 2»
фото DR

Російський газовий монополіст «Газпром» за даними на 15 червня побудував 58,7% морської частини газопроводу «Північний потік – 2», йдеться в повідомленні компанії, на яке посилається Інтерфакс.

«Триває будівництво газопроводу «Північний потік – 2». Станом на даний момент по дну Балтійського моря покладено 1441 км газопроводу – 58,7% від загальної протяжності», – зазначає «Газпром».

Газопровід «Північний потік-2» потужністю 55 млрд кубометрів газу в рік буде постачати російський газ до Європи. Трубу тягнуть від компресорної станції «Слов'янська» в Ленінградській області до балтійського узбережжя Німеччини.

Оператором проекту стала «дочка» Газпрому Nord Stream AG. Також в будівництві газопроводу беруть участь французька компанія Engie, німецькі Uniper і Wintershall, австрійська OMV, британсько-нідерландська Shell.

Проти будівництва газопроводу виступають США і деякі країни Центральної та Східної Європи, які побоюються, що введення «Північного потоку – 2» збільшить залежність Західної Європи від російського газу.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті