Захворіло у світі
1,216,422 особи
Померло у світі
65,711 осіб
Вилікувалось у світі
252,478 осіб
Захворіло в Україні
1251 особа
Померло в Україні
32 особи
Вилікувалось в Україні
25 осіб
Українські євробонди придбали понад 200 інвестфондів з 25 країн світу

Українські євробонди придбали понад 200 інвестфондів з 25 країн світу

Поки що Мінфін працюватиме над збереженням макростабільності, прискоренням зростання і подальшим зниженням вартості запозичень

Українські євробонди придбали понад 200 інвестфондів з 25 країн світу
фото pixabay.com

Понад 200 інвестиційних фондів із 25 країн світу придбали семирічні українські державні облігації, номіновані в євро. Про це на своїй сторінці у Facebook написала міністр фінансів України Оксана Маркарова.

«212 інвестиційних фондів з 25 країн світу придбали наш новий випуск на 1 млрд євро», – зазначила вона та додала, що це «суттєво розширює коло інвесторів в Україну в наступні роки».

Маркарова також повідомила, що поки Мінфін працюватиме «над збереженням макростабільності та прискоренням зростання, над покращенням рейтингів і подальшим зниженням вартості запозичень».

Як повідомлялося, Мінфін України залучив BNP Paribas і Goldman Sachs для спільної організації і як спільних букраннерів для проведення роуд-шоу 7-річних євробондів в євро. Зустрічі з інвесторами проходили 10-13 червня в Лондоні, Франкфурті, Мюнхені та Мілані.

Нещодавно Україна оголосила про прайсинг нових єврооблігацій, випущених в євро, обсягом 1 млрд євро з кінцевим терміном погашення 20 червня 2026, попит склав 6 млрд євро.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію