У Канаді пишуть на пакетах «незручні» написи, щоб покупці не хотіли їх купувати

У Канаді пишуть на пакетах «незручні» написи, щоб покупці не хотіли їх купувати

Люди не захочуть брати такий пакет, бо з ним ходити соромно, вважає адміністрація

У Канаді пишуть на пакетах «незручні» написи, щоб покупці не хотіли їх купувати
EAST WEST MARKET

В East West – одному з супермаркетів канадського міста Ванкувер – винайшли новий креативний спосіб змусити покупців відмовитися від придбання пластикового пакета й натомість прийти зі своєю багаторазовою сумкою, пише Huffington Post.

На пакетах друкують різні «незручні» написи, з якими соромно ходити по вулиці. Наприклад, «Мазь від бородавок, оптом», «Все для збоченців: салон відео для дорослих», «Засоби для промивання прямої кишки» і подібні.

На додачу до написів на кожній сумці міститься заклик «уникати сорому» і приходити в магазин зі своєю багаторазовою сумкою.

«Ми змінили дизайн наших пакетів, щоб люди їх не брали», – попереджає адміністрація магазину East West на своїх сторінках у соцмережах, сподіваючись, що ця акція змусить покупців звернути більше уваги на проблему пластикових відходів.

Багато підприємств і муніципалітетів по всій Канаді активно відмовляються від одноразового пластику. Меблевий гігант IKEA пообіцяв зробити це до 2020 року, в той час як компанія A&W вже припинила випуск пластикових соломинок – і використала останні з них, щоб зробити досить химерну скульптуру.

Місто Вікторія стало одним з перших муніципалітетів, які заборонили одноразові пластикові пакети. Острів Принца Едуарда вже підняв плату за пластикові пакети до 25 центів і планує заборонити їх до 2020 року.

Минулого року Ванкувер оголосив про плани заборонити одноразові пластикові соломинки.

Як повідомлялося, прем’єр-міністр Джастін Трюдо має намір змусити підприємців Канади самим переробляти пластикові відходи своєї продукції.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті