Захворіло у світі
6,065,624
Померло у світі
369,274
Вилікувалось у світі
2,566,642
Захворіло в Україні
23,627
Померло в Україні
708
Вилікувалось в Україні
9,538
Гройсман доручив міністерствам за тиждень запропонувати механізм здешевлення опалення і гарячої води

Гройсман доручив міністерствам за тиждень запропонувати механізм здешевлення опалення і гарячої води

Так можна досягти зменшення цін на тепло в наступному опалювальному сезоні на 15-20%

Гройсман доручив міністерствам за тиждень запропонувати механізм здешевлення опалення і гарячої води
прем’єр-міністр Володимир Гройсман
Фото: УНІАН

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман доручив міністерству регіонального розвитку і міністерству юстиції до наступного засідання Уряду подати пропозиції щодо обґрунтованого зниження цін на тепло і гарячу воду, яке набуде чинності наступного опалювального сезону. Про це він заявив під час засідання уряду, передає кореспондент Mind.

«Я даю доручення міністерству регіонального розвитку, міністерству юстиції про те щоб внести на наступне засідання Уряду питання про обмеження цін економічно обґрунтоване обмеження цін на тепло і гарячу воду в країні, яке вступить в дію з наступного опалювального сезону. У всіх є 6 місяців для того, щоб  ще раз про інвентаризувати свою систему виробництва тепла і транспортування гарячої води і зробити висновки. Бо якщо цього не зробити, ми ніколи в цьому питанні поставити крапку», – сказав Гройсман.

Він зауважив, що таким чином можна буде досягти зменшення цін на тепло в наступному опалювальному сезоні на 15-20%.

Прем’єр-міністр також підкреслив, що «в питанні платіжок мене дуже цікавить думка теплокомуненерго. Вони монополісти, вони як «Нафтогаз» будуть відстоювати свої завищені ціни. Я переконаний в тому, що на сьогодні є всі можливості дати чесну людям платіжку».

Прем’єр також підкреслив що різниця в ціні на тепло і гарячу вода, яка наявна у містах, пояснюється тим, що «там є неефективність». «Якщо теплокомуненерго завищує ціну, то треба сказати, що це в його відповідальності, цього ТКЄ і цього мера… Не можна ворочати сотнями мільйонів або міль’ярдами і не думати про те, яку якість послуг отримає людина. Це питання, яке потребує  нашої дуже принципової позиції», – зауважив керівник уряду.

Нагадаємо, Mind повідомляв, що уряд розробив законопроект про надання статусу об'єднаних територіальних громад малим містам.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті