Захворіло у світі
60,420,355
Померло у світі
1,421,650
Вилікувалось у світі
38,717,768
Захворіло в Україні
677,189
Померло в Україні
11,717
Вилікувалось в Україні
317,395
Apple готується до перенесення виробництва з Китаю в інші країни

Apple готується до перенесення виробництва з Китаю в інші країни

Також ведуться перемовини щодо того, щоб постачальники вчинили так само

Apple готується до перенесення виробництва з Китаю в інші країни
http://osxdaily.com

Американська корпорація Apple попросила своїх партнерів оцінити витрати на перенесення від 15% до 30% виробництва з Китаю до країн Південно-Східної Азії. Виробник споживчої електроніки готується до реструктуризації свого каналу поставок, повідомляє DailyComm з посиланням на видання Nikkei.

За даними його джерел, запити, які Apple направляє постачальникам, стали результатом загострення торгових відносин між США і Китаєм. У компанії вважають, що ризики від сильної залежності від китайських фабрик дуже великі, і вони продовжують зростати, йдеться в публікації.

До переліку партнерів, яких Apple підштовхує до перенесення виробництва за межі Китаю, увійшли Foxconn, Pegatron і Wistron (збирають iPhone), Quanta Computer (виробляє ноутбуки MacBook), Compal Electronics (виробляє планшети iPad) і Inventec Corp, Luxshare-ICT та Goertek (виробники навушників AirPods).

Ці компанії розглядають кілька країн для будівництва та розширення заводів: Мексику, Індію, В'єтнам, Індонезію і Малайзію. Поки що перевага надається Індії та В'єтнаму.

Apple не встановила своїм постачальникам терміни, протягом яких ті повинні надіслати свої бізнес-пропозиції. За даними Nikkei, для запуску виробництва буде потрібно не менше 18 місяців після вибору нового майданчика.

Як повідомлялося, Pegatron витратить $1 млрд на перенесення виробництва чипів для iPhone з Китаю.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті