Верховний суд не задовольнив касаційну скаргу Коломойського стосовно НБУ

Верховний суд не задовольнив касаційну скаргу Коломойського стосовно НБУ

Касаційна скарга стосувалася заборони НБУ, Мінфіну, ПриватБанку та їх консультантам виконувати умови будь-яких договорів, що повязані з Коломойським

Верховний суд не задовольнив касаційну скаргу Коломойського стосовно НБУ
Фото: pixabay.com

Верховний суд відмовився задовольнити касаційну скаргу Ігоря Коломойського щодо заборони Національному банку, Міністерству фінансів, ПриватБанку та їх консультантам виконувати умови будь-яких договорів, що стосуються Коломойського. Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

Заборона була ухвалена Солом’янським райсудом Києва 15 грудня 2017 року за клопотанням Коломойського як забезпечення його позову.

Цей суд заборонив компаніям AlixPartners Services UK LLP (Великобританія), Kroll Associates U.K. LLP (Великобританія), Hogan Lovells International LLP (Великобританія), їх дочірнім підприємствам та/або представництвам та/або філіям, ТОВ «Астерс», ТОВ «Астерс Консалт», ТОВ «Алікспартнерз» виконувати умови, вимоги та будь-які інші положення будь-яких договорів прямо та/або опосередковано стосуються та/або будь-яким чином впливають та/або впливатимуть на права та/або законні інтереси Коломойського.

Проте, Апеляційний суд Києва 28 серпня 2018 року скасував ухвалу суду першої інстанції.

Зазначимо, на початку 2018 року міжнародна компанія Kroll, яка проводила forensic audit ПриватБанку, підтвердила, що банк був об'єктом масштабних і скоординованих шахрайських дій як мінімум протягом десяти років до націоналізації, що призвело до заподіяння збитків банку щонайменше на $5,5 млрд. У січні 2018 року суд відмовив Коломойському в спробі заблокувати forensic audit ПриватБанку.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті