ФРС зберегла процентну ставку на поточному рівні

ФРС зберегла процентну ставку на поточному рівні

Також на нинішньому рівні збережено прогноз ВВП США на 2019 рік

ФРС зберегла процентну ставку на поточному рівні
фото www.facebook.com/federalreserve

Федеральна резервна система США зберегла ставку на поточному рівні в 2,25–2,5%. Про це йдеться в повідомленні на сайті регулятора.

Вісім членів комітету ФРС із відкритих ринків за підсумками засідання 18–19 червня проголосували за збереження базової процентної ставки в 2019 року на поточному рівні.

Інформація, отримана після засідання Федерального комітету з відкритих ринків, свідчить про те, що ринок залишається сильним, а економічна активність зростає помірними темпами. Останні місяці в середньому стабільно росла кількість робочих місць, а рівень безробіття залишався низьким.

За результатами 12 місяців загальна інфляція опустилася нижче показника у 2%.

«Під час  визначення термінів та розміру майбутніх коригувань цільового діапазону для ставки по федеральним фондам Комітет оцінюватиме реалізовані та очікувані економічні умови щодо його максимальної цілі зайнятості та симетричної 2%-ї цілі інфляції», – йдеться в повідомленні.

При цьому прогноз щодо зростання ВВП США на поточний рік збережений на рівні 2,1%, а на 2020-й підвищений до 2% з 1,9%. Прогноз по інфляції на 2019 рік знижений до 1,5% з 1,8%, на 2020-й – до 1,9% з 2%.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті