Конгрес США схвалив законопроекти, у яких передбачено $700 млн для України

Конгрес США схвалив законопроекти, у яких передбачено $700 млн для України

Тепер треба, щоб їх ухвалив Сенат та підписав президент США

Конгрес США схвалив законопроекти, у яких передбачено $700 млн для України
фото www.facebook.com/ukr.embassy.usa

Палата представників Конгресу США схвалила проекти законів про фінансування Пентагону, Державного департаменту, Агентства США з міжнародного розвитку та суміжних програм на 2020 рік, у яких передбачено майже $700 млн для підтримки України. Про це йдеться у повідомленні Посольства України в США.

Кошторис допомоги, що пропонується виділити для безпекової підтримки Україні, визначений в обсязі $250 млн. Із зазначеної суми $50 млн має бути спрямовано виключно для надання летальної зброї оборонного характеру.

Кошторис допомоги Україні по лінії зовнішньополітичного відомства Сполучених Штатів, Агентства США з міжнародного розвитку та суміжних відомств визначено обсягом $445,7 млн. Зазначена сума включає, зокрема, асигнування для надання нашій державі безпекової допомоги за програмою «Міжнародне військове фінансування». 
Проекти аналогічних законодавчих актів повинні бути ухвалені також Сенатом. Після цього обидві палати Конгресу мають узгодити їх остаточну редакцію, яку буде передано на підпис Президенту США.

Нагадаємо: США в 2019 фінансовому році нададуть понад $695 млн технічної допомоги на програми у сфері безпеки і оборони, боротьби з корупцією, реформи енергосектору, охорони праці та гуманітарної допомоги.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло