Amazon запатентувала систему стеження за допомогою дронів доставки

Amazon запатентувала систему стеження за допомогою дронів доставки

Передбачається, що вони зможуть попередити про розбите вікно чи пожежу

Amazon запатентувала систему стеження за допомогою дронів доставки
фото pixabay.com

Компанія Amazon запатентувала систему, яка дозволяє використовувати дронів, призначених для доставки товарів, в якості камер безпеки. Про це пише The Verge.

У патенті описується, як безпілотні літальні апарати компанії можна найняти, щоб стежити за безпекою і вчасно повідомляти власника бдинику  про відчинені двері гаража, розбиті вікна, графіті або навіть вогонь.

Безпілотники вже давно використовуються для спостереження, особливо військовими, але зараз компанії починають вивчати, як їх можна використовувати для безпеки будинку. Безпілотники можуть бути оснащені камерами нічного бачення і мікрофонами для розширення можливостей зондування.

Amazon стверджує, що сподівається запустити комерційний сервіс «протягом кількох місяців».

На діаграмі з патенту показано, як безпілотники доставки можуть бути переорієнтовані для огляду місцевості. Зображення: USPTO

Дрони можуть здійснювати обліт і перевірку щогодини, щодня або раз на тиждень.

Також в патенті описана технологія, яка дозволить розмивати зображення сусідніх із замовником будинків. Це вирішить проблему конфіденційності користувачів, які не давали згоди на спостереження.

У червні 2019 року Amazon продемонструвала безпілотник для доставки товарів. Дрон може пролетіти близько 24 км. Не врізатися в перешкоди йому допомагають алгоритми комп'ютерного зору. Amazon планує почати використовувати безпілотники в найближчі місяці.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті