Захворіло у світі
6,185,523
Померло у світі
372,377
Вилікувалось у світі
2,648,538
Захворіло в Україні
24,012
Померло в Україні
718
Вилікувалось в Україні
9,690
Фонд гарантування продав у І кварталі активи банків-банкрутів на 2 млрд грн

Фонд гарантування продав у І кварталі активи банків-банкрутів на 2 млрд грн

Найбільше коштів ФГВФО виручив за права вимоги за кредитними договорами банку «Надра»

Фонд гарантування продав у І кварталі активи банків-банкрутів на 2 млрд грн
Фото: УНІАН

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФО) продав у І кварталі цього року активів банків-банкрутів на суму понад 2 млрд грн. Про це повідомили у відомстві.

Найбільше коштів ФГВФО виручив за права вимоги за кредитними договорами банку «Надра», у забезпечення за якими передано недобудований ТРЦ «Республіка». Ціна активу за результатами аукціону на майданчику ProZorro.Продажі склала близько 777 млн грн, або на рівні 30% від його номінальної вартості. Це найвища ціна з усіх об’єктів, що будь-коли виставляв на торги Фонд.

ФГВФО додає, що інший значний актив, який був проданий у цей період, – права вимоги банку «Форум» за кредитними договорами компанії WOG. Протягом трьох років Фонд не міг виставити цей актив на продаж через судову тяганину, яка закінчилася 23 січня цього року рішенням Великої Палати Верховного Суду України на користь ФГВФО та банку «Форум». На онлайн-торгах цей актив був проданий за майже 405 млн грн.

Протягом I кварталу 2019 року найбільше коштів від продажу активів надійшло у такі банки: «Надра» – 876,8 млн грн; банк «Форум» – 534,8 млн грн; «Дельта Банк» – 124,7 млн грн; «Діамантбанк» – 63,2 млн грн; «Родовід банк» – 54,1 млн грн; банк «Фінанси та Кредит» – 53,8 млн грн.

Раніше Mind писав, що загальна сума коштів, акумульованих ФГВФО на 1 червня поточного року, складає 8,7 млрд грн.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті