Творчий вечір одного з основоположників «нової драми» Івана Вирипаєва відбудеться 19 липня
Партнерський матеріал

Творчий вечір одного з основоположників «нової драми» Івана Вирипаєва відбудеться 19 липня

П'єси Вирипаєва ставлять у багатьох країнах Європи. У творчому доробку режисера є фільми «Танець Делі», «Порятунок», «Кисень», «Ейфорія»

Творчий вечір одного з основоположників «нової драми» Івана Вирипаєва відбудеться 19 липня

14 липня о 19:00 відбудеться творчий вечір драматурга, кінорежисера, сценариста, актора та одного з основоположників «нової драми» Івана Вирипаєва.

П'єси Вирипаєва  ставлять у багатьох країнах Європи. У творчому доробку режисера є фільми «Танець Делі», «Порятунок», «Кисень», «Ейфорія».

Драматург є лауреатом багатьох престижних нагород за свої театральні та кінематографічні роботи, серед яких:

  • «Маленький Золотий Лев» – премія незалежного молодіжного журі на 63-му Венеціанському кінофестивалі, Гран-прі Варшавського кінофестивалю.
  • Премія Юргена Бансемера і Уте Ніссена у номінації «Кращий драматург» (2009 ) і гран-прі численних театральних фестивалів (Торунь, Москва, Гейдельберг, Лодзь).
  • У 2011 році в Польщі, разом зі своєю дружиною Кароліною Грушкою, він був удостоєний звання «Людина року». З 2016 він живе та працює у Варшаві, де керує творчим продюсерским центром WEDA. Він є одним з найбільш визнаних й успішних польських театральних продюсерів.

«На зустрічі у Києві, я б хотів поділитися з глядачами своїм поглядом на такі речі, як: «Творчість», «Сучасний театр», «Драматургія» та «Розвиток». Ще мені б дуже хотілося розповісти трохи про те, що таке п'єса, в чому сенс і значення театру, а також поговорити про «духовне мистецтво». У другій частині нашої зустрічі я з великим задоволенням відповім на запитання залу», -запрошує на зустріч Вирипаєв.

З деталями заходу можна ознайомитись на Facebook, квитки – за посиланням.


Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті