Захворіло у світі
18,875,773
Померло у світі
708,941
Вилікувалось у світі
11,397,753
Захворіло в Україні
76,808
Померло в Україні
1,819
Вилікувалось в Україні
42,524
Опозиція перемогла партію Ердогана на виборах мера Стамбула

Опозиція перемогла партію Ердогана на виборах мера Стамбула

Вибори були проведені повторно на вимогу правлячої партії, але все одно це не допомогло Ердогану

Опозиція перемогла партію Ердогана на виборах мера Стамбула
Екрем Імамоглу
фото mk-turkey.ru

На повторних виборах мера Стамбула, які відбулися в неділю, 23 червня, опозиціонер Екрем Імамоглу здобув переконливу перемогу над кандидатом правлячої в Туреччині партії Біналі Йилдиримом, передає Euronews.

За заявою глави Вищої виборчої комісії країни, Імамоглу набрав більше 54% голосів, Йилдирим – менше 45%. Опозиціонер раніше вже виграв вибори мера 31 березня, проте результати голосування були скасовані на вимогу правлячої Партії справедливості і розвитку на чолі з президентом Ердоганом, які заявили про порушення і фальсифікації.

На думку аналітиків, результати виборів пов'язані з тим, що Туреччина зараз переживає економічні труднощі. Хоча жодне дослідження, навіть з боку опозиції, не говорить про те, що Ердоган втрачає популярність.

Очолювана Ердоганом Партія справедливості і розвитку програла вибори мера Стамбула вперше з 2002 року. Цього разу кандидат від ПСР Бінаді Йилдирим сперечатися з результатами не став. Він визнав поразку, привітав свого опонента з перемогою і навіть висловив готовність надати Імамоглу будь-яку допомогу у всіх починаннях на благо міста Стамбул – найбільшого торгового і промислового центру країни.

«Це нова сторінка історії, новий початок для Стамбула. Вся Туреччина здобула перемогу і незабаром, повірте мені, все це відчують», – сказав новообраний мер Екрем Імамоглу.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті