Microsoft у 2020 році випустить Surface – розкладний пристрій з двома екранами

Microsoft у 2020 році випустить Surface – розкладний пристрій з двома екранами

Розкладний Surface буде мати два 9-дюймових екрани зі співвідношенням сторін 4:3

Microsoft у 2020 році випустить Surface – розкладний пристрій з двома екранами
ілюстративне зображення
PCMag.com

Microsoft планує випустити новий пристрій Surface з двома екранами в першій половині 2020 року. Про це пише Forbes з посиланням на дослідницьку компанію IHS Markit.

Surface буде складатися і розкладатися, і матиме два 9-дюймових екрани зі співвідношенням сторін 4:3. Пристрої будуть працювати на операційній системі Microsoft Windows Core OS (WCOS) – «полегшеній» версії Windows для ноутбуків-планшетів.

Також пристрій буде підтримувати додатки на Android і iCloud. Для додавання Android-додатків Microsoft створить окремий магазин додатків.

Крім того, нові Surface будуть використовувати 10-нанометрові процесори Intel з можливістю підключення LTE або 5G. У Microsoft відмовилися коментувати ще не випущені продукти.

Microsoft працює над пристроєм Surface з двома екранами під кодовою назвою Centaurus близько двох років, пише The Verge. У червні 2019 року Microsoft продемонструвала пристрій всередині компанії.

Очікується, що технокомпанії  в найближчі роки приділятимуть багато уваги складним конструкціям, прагнучи вивести мобільні пристрої за рамки давно існуючих продуктів з одним екраном.

Наприклад, Samsung готується знову випустити на ринок Galaxy Fold (після того, як буде усунуто наслідки від попередніх недоліків). Також очікується, що Huawei випустить розскладний Mate X цієї осені.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті