Зеленський пропонує звільнити Демчишина з наглядової ради «Нафтогазу»

Зеленський пропонує звільнити Демчишина з наглядової ради «Нафтогазу»

До наглядової ради «Нафтогазу» входять троє представників держави

Зеленський пропонує звільнити Демчишина з наглядової ради «Нафтогазу»
Володимир Демчишин
Фото: УНІАН

Президент Володимир Зеленський звернувся до прем’єр-міністра Володимира Гройсмана з пропозицією звільнити представника держави у наглядовій раді НАК «Нафтогаз України» Володимира Демчишина. Про це повідомляє Економічна правда.

Зазначається, що до наглядової ради НАКу входять троє представників держави.

«Постановою Кабміну від 29 березня 2017 року … змінено правила призначення членів наглядової ради «Нафтогазу». Водночас існує певна неврегульованість процедури перепризначення членів наглядової ради НАК», – сказано в листі.

«Ураховуючи зазначене, пропоную забезпечити звільнення В. Демчишина … і таким чином дати чіткий сигнал суспільству щодо оновлення Компанії», – зазначив Зеленський.

Зеленський пропонує звільнити Демчишина з наглядової ради«Нафтогазу»

Фото: Економічна правда

Раніше повідомлялося, що Окружний адміністративний суд визнав протиправним і недійсним постанову Кабінету міністрів №226 від 6 березня, яке наділяє збори акціонерів повноваженнями на обрання і звільнення голови і членів правління «Нафтогазу» без подання Наглядової ради.

Нагадаємо: у березні Кабінет міністрів не продовжив контракт з головою правління «Нафтогазу» Андрієм Коболєвим. Проте, Наглядова рада НАК «Нафтогаз України» проголосувала за продовження контракту з головою правління компанії Андрієм Коболєвим.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті