Захворіло у світі
6,185,523
Померло у світі
372,377
Вилікувалось у світі
2,648,538
Захворіло в Україні
24,012
Померло в Україні
718
Вилікувалось в Україні
9,690
США виділять Україні принаймні $4 млн для покращення захищеності військових складів

США виділять Україні принаймні $4 млн для покращення захищеності військових складів

Відповідний меморандум було підписано за результатами засідання українсько-американської робочої групи з питань нерозповсюдження та експортного контролю

США виділять Україні принаймні $4 млн для покращення захищеності військових складів
Посол України в США Валерій Чалий, помічник Держсекретаря США з військово-політичних питань Кларк Купер
фото facebook.com/ukr.embassy.usa

Сполучені Штати мають намір допомогти Україні із збереженням боєприпасів та планують виділити щонайменше  $4 млн на покращення захищеності військових складів на території країни. Про це йдеться в повідомленні в Facebook Посольства США в Україні.

Відповідний меморандум був підписаний за результатами засідання українсько-американської робочої групи з питань нерозповсюдження та експортного контролю у Вашингтоні.

В повідомленні зазначається, що цей захід, який проводиться двічі на рік, почергово у Києві та Вашингтоні, є важливим двостороннім форумом для обговорення взаємодії між державами у сфері міжнародної безпеки, запобігання розповсюдженню зброї масового знищення та засобів її доставки, контролю технологій, чинної санкційної політики у контексті протидії російській агресії.

Посол України в США Валерій Чалий, відкриваючи засідання, відзначив зростаючу довіру між двома країнами, в тому числі в чутливих сферах, та роль робочої групи у поглибленні відносин стратегічного партнерства між двома державами.

Нагадаємо: раніше цього місяця Палата представників Конгресу США схвалила проекти законів про фінансування Пентагону, Державного департаменту, Агентства США з міжнародного розвитку та суміжних програм на 2020 рік, у яких передбачено майже $700 млн для підтримки України.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті