Захворіло у світі
12,292,678
Померло у світі
555,493
Вилікувалось у світі
6,760,613
Захворіло в Україні
52,043
Померло в Україні
1,345
Вилікувалось в Україні
24,800
Провідні світові інвестори вимагають негайних заходів у боротьбі з глобальним потеплінням

Провідні світові інвестори вимагають негайних заходів у боротьбі з глобальним потеплінням

Лист із вимогою,адресований лідерам 20 найбільших економік світу, підписали 477 інвесторів

Провідні світові інвестори вимагають негайних заходів у боротьбі з глобальним потеплінням
фото www.flickr.com/photos/hagmannreportdotcom

Група великих інвесторів, які керують капіталами в обсязі понад $34 трлн, що становить майже половину усього вкладеного капіталу у світі, вимагають  від лідерів G20 вжити термінових заходів для боротьби із змінами клімату. Про це повідомляє Reuters.

Зазначається, що відповідний лист із вимогами підписали 477 інвесторів. У ньому вони наголосили на «терміновості рішучих дій» щодо змін клімату для досягнення мети Паризької угоди.

У 2015 році майже 200 країн домовилися в Парижі про заходи, які повинні зменшити викиди вуглекислого газу в атмосферу і утримати підвищення глобальної середньої температури на рівні не вище 2 градусів Цельсія в порівнянні з доіндустріальним періодом.

Лист, як повідомляє видання, надійшов напередодні саміту G20 28-29 червня в Японії.

Урядам запропоновано посилити цілі Паризької угоди до 2020 року; поступово відмовлятись від субсидування енергетичного вугілля та викопного палива у встановлені терміни; встановити високу глобальну ціну на вуглець до 2020 року та покращити фінансову звітність, пов'язану з кліматом.

«Для наших довгострокових планів і рішень щодо розподілу активів дуже важливо, щоб уряди тісно співпрацювали з інвесторами для того, щоб включити кліматичні сценарії у свої політичні рамки та шляхи енергетичних переходів», – йдеться в листі.

Експерти підрахувати, що обмеження глобального потепління до 1,5C буде коштувати принаймні $830 мільярдів на рік, однак вартість бездіяльності буде значно вищою.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті