Fitch погіршило прогноз росту світового ВВП

Fitch погіршило прогноз росту світового ВВП

Рейтингове агентство знизило прогноз на 2019 та 2020 роки

Fitch погіршило прогноз росту світового ВВП
фото www.flickr.com/photos/[email protected]

Міжнародне рейтингове агентство Fitch Ratings погіршило прогноз темпів зростання світової економіки на найближчі два роки. Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

Глобальний ВВП збільшиться за підсумками поточного року на 2,7%, а в 2020 році підйом сповільниться до 2,4%.

В останньому прогнозі Global Economic Outlook (GEO), опублікованому 17 червня, дані оцінки становили 2,8% і 2,7% відповідно.

Якщо США введуть 25%-ві мита на решту продукції з КНР на суму $300 млрд, це може уповільнити підйом світового ВВП на 0,4 процентного пункту в 2020 році. У тому числі темпи зростання економік США і Китаю будуть нижче відповідно на 0,4 п.п. і 0,6 п.п.

Раніше МВФ повідомив, що у 2020 році світовий ВВП може скоротитися на 0,5% або на $455 млрд в результаті торгових воєн, які ведуть США з Китаєм та іншими країнами світу. 

Як повідомлялось, в березні міжнародне рейтингове агентство Fitch підтвердило довгостроковий рейтинг дефолту емітента України в іноземній валюті на рівні «B-» зі стабільним прогнозом.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло