Сінгапур інвестує $30 млн в розвиток 5G в країні

Сінгапур інвестує $30 млн в розвиток 5G в країні

Ця технологія є «основою» цифрової економіки країни і буде використовуватись в різних галузях, які можуть підвищити економічну конкурентоспроможність Сінгапуру

Сінгапур інвестує $30 млн в розвиток 5G в країні
фото www.flickr.com/photos/aarisandhii

Сінгапур планує стати центром інновацій для наступного покоління високошвидкісного мобільного інтернету, відомого як 5G. Місто-держава виділило 40 млн сінгапурських доларів (понад $29,5 млн) на підтримку досліджень і інновацій 5G. Про це повідомляє CNBC із посиланням на заяву міністра зв'язку і інформації країни Метту Ішварана.

«Наша мета полягає в тому, щоб полегшити розгортання автономних мереж 5G, щоб задіяти потенціал цієї технології», – сказав він на конференції Innovfest Unbound.

Автономна мережа відноситься до нової інфраструктури, спроектованої з використанням технологій, специфічних для 5G. Кажуть, що вона є відносно дешевшою і більш ефективною у порівнянні з багатьма початковими мережами 5G, які розгортаються з використанням існуючої інфраструктури.

Пізніше міністр сказав, що технологія є «основою» цифрової економіки Сінгапуру і її «стійкість і безпека є ключовими» моментами.

Нові інвестиції є частиною ініціативи, оголошеної на конференції в Сінгапурі, яка має на меті почати ранні випробування технології 5G. Вона призначена для таких областей, як морські операції, міська мобільність і різні споживчі та урядові програми, які можуть підвищити економічну конкурентоспроможність Сінгапуру.

Безпека технології є серйозною проблемою в усьому світі, тому що в мережах 5G акцент робиться більше на програмному забезпеченні, а не на апаратному забезпеченні. Це означає, що постачальник устаткування або навіть третя сторона, яка може отримати доступ, потенційно матиме змогу  контролювати передачу даних усередині мережі і прослуховувати розмови.

На питання, чи планує Сінгапур дозволити китайському телекомунікаційному гіганту Huawei брати участь у розбудові інфраструктури 5G, уповноважені особи відповіли, що країна заохочує «різноманітність постачальників» в своїх системах. Ішварана додав, що яким би не був постачальник, він «повинен буде відповідати нашим вимогам і специфікаціям і задовольняти вимоги наших агентств»

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті