Статки братів Уінклвоссів зросли вдвічі завдяки подорожчанню біткойна

Статки братів Уінклвоссів зросли вдвічі завдяки подорожчанню біткойна

Активи братів-близнюків складаються з інвестицій у біткойн та інші криптовалюти

Статки братів Уінклвоссів зросли вдвічі завдяки подорожчанню біткойна
фото Shutterstock

Сукупний капітал Тайлера і Кемерона Уінклвоссів зріс до $1,45 млрд за півроку, що є максимумом з березня 2018 року. Їх капітал на початку року становив $654 млн, пише Bloomberg.

Доходи Уінклвоссів складаються в основному з активів у біткойни та інші криптовалюти

37-річні близнюки відомі широкому загалу завдяки фільму «Соціальна мережа» 2010 року як ініціатори судового позову до Марка Цукерберга, а також як засновники криптовалютної біржі Gemini.

Брати Уінклвосси  стали одними з перших інвесторів у біткойни. У березні, коли він торгувався нижче $4000, вони заявили, що більш ефективний нагляд і регулювання можуть допомогти відновити ціни криптовалюта.

На думку Цяо Ванга з аналітичної компанії Messari, зростання цін на біткойн може бути реакцією на девальвацію юаня, що стимулює громадян Китаю купувати валюту для захисту своїх заощаджень.

«Біткойни – це цифрове золото і захист від інфляційних економічних криз, – сказав Ван. – Довіра, безумовно, повертається. Різниця між поточним і минулим разом, коли біткойн досяг $13 000, полягає в тому, що сьогодні ринок став набагато більш раціональним».

Нагадаємо, що в грудні 2017 року брати Уінклвосси стали першими підтвердженими доларовими мільярдерами в біткойн. У 2013 році вони вирішили купити біткойни на $11 млн (за курсом близько $120) – досить ризиковане вкладення в ті роки, яке в підсумку стало їх найуспішнішою інвестицією.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію