Головний дизайнер Apple йде з компанії, щоб створити власну

Головний дизайнер Apple йде з компанії, щоб створити власну

Джоні Айв відкриє свою першу дизайнерську контору LoveFrom, першим клієнтом якої стане Apple

Головний дизайнер Apple йде з компанії, щоб створити власну
Джоны Айв, Тім Кук
фото www.apple.com

Головний дизайнер Apple Джоні Айв до кінця 2019 року покине компанію, щоб відкрити власну. Про це йдеться в заяві на сайті Apple.

Айв працював в Apple з 1992 року. Він проектував дизайн Mac, iPod и iPhone. За словами генерального директора Apple Тіма Кука, Айв зіграв роль у розвитку компанії, яку важко переоцінити.

«Apple продовжить отримувати користь від таланту Джоні, працюючи безпосередньо з ним над ексклюзивними проектами, а також завдяки продовженню роботи блискучої дизайнерської команди, створеної ним. Після багаторічного тісного співробітництва я щасливий, що наші відносини розвиваються і з нетерпінням чекаю тривалої співпраці з Джоні в майбутньому», – зазначив він.

Обов'язки Айва в Apple, як повідомляється, візьмуть віце-президент з промислового дизайну Еванс Ханкі та віце-президент з дизайну інтерфейсів Алан Дай. Вони будуть підзвітні операційному директору компанії Джефу Вільямсу, тоді як Айв звітував безпосередньо главі компанії Тімові Куку.

«Після майже 30 років роботи та незліченних проектів я пишаюся тим, що ми створили процеси, культуру та команду дизайнерів в Apple, яким немає рівних. Apple зараз яскравіше, сильніше та талановитіше, ніж будь-коли в своїй історії», – сказав Айк.

Як зазначається, його нова дизайнерська компанія називатиметься LoveFrom і почне повноцінно працювати в 2020 році. Її першим клієнтом стане Apple.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті