Twitter буде приховувати суперечливі дописи політиків, але не видалятиме їх

Twitter буде приховувати суперечливі дописи політиків, але не видалятиме їх

Спеціальна команда визначатиме, чи порушує твіт політика загальноприйняті норми

Twitter буде приховувати суперечливі дописи політиків, але не видалятиме їх
фото Shutterstock

Соцмережа Twitter розробила спеціальні повідомлення для твітів політиків, текст яких порушує правила соціальної мережі, але має суспільну значимість, пише компанія в своєму мікроблозі.

Відтепер Twitter буде супроводжувати пости спеціальним повідомленням про те, що даний твіт порушує правила користування сервісом, однак соцмережа вирішила не видаляти його, так як він може представляти суспільний інтерес.

Twitter таким чином хоче усунути конфлікт інтересів між громадськістю і публічними політиками. Багато в чому такі заходи введені через Дональда Трампа, чиї висловлювання в Twitter часто підпадали під порушення політики сервісу.

За правилами соцмережі, такі висловлювання мали б бути видалені, але їх видалення стало б втручанням сервісу в державну політику. В результаті було прийнято рішення про створення окремої категорії акаунтів.

«В силу своїх посад лідери мають потужний вплив та іноді говорять речі, які можна вважати суперечливими або які викликають суперечки. Одна з ключових функцій нашого сервісу – надання майданчика, де люди можуть відкрито, публічно відповісти своїм лідерам і закликати їх до відповідальності за свої слова», – йдеться в заяві Twitter.

Спеціальні сповіщення будуть застосовуватися тільки до представників урядів або кандидатів на державну посаду, чиї акаунти мають бвльше ніж 100 тисяч підписників.

При цьому компанія уточнила, що пости з погрозами або закликами до насильства будуть відразу видалятися. Помічені ж спеціальним повідомленням твіти будуть рідше видаватися в стрічки користувачів або зовсім не відображатися в пошуку по постах соцмережі.

Визначати, чи твіт порушує правила, буде спеціальна команда. Вона буде орієнтуватися на кілька критеріїв, наприклад, наскільки серйозної шкоди може завдати той чи інший запис політика.

Нові правила не торкнуться записів, зроблених до 27 червня.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію