Захворіло у світі
6,382,952
Померло у світі
380,318
Вилікувалось у світі
2,731,342
Захворіло в Україні
24,823
Померло в Україні
735
Вилікувалось в Україні
10,440
SpaceX випустила додаткових акцій на $314 млн

SpaceX випустила додаткових акцій на $314 млн

Компанія за весь час свого існування залучила $3,26 млрд з боку інвесторів

SpaceX випустила додаткових акцій на $314 млн
фото SpaceX

Американська компанія SpaceX санкціонувала випуск акцій на $314 млн з метою залучення додаткових коштів під фінансування проектів розробки, випробування і запусків ракет-носіїв і космічних апаратів. Про це повідомляє The Wall Street Journal, на яку посилається vestifinance.ru.

Згідно з документами компанії, вартість SpaceX зараз становить близько $31 млрд. Чисельність персоналу – 6 тисяч осіб.

Як вказує газета, SpaceX в грудні минулого року емітувала цінні папери за ціною $186 за штуку. Під час наступної емісії, яка пройшла двома етапами в квітні і травні, даний показник становив уже $204, а зараз – $214.

SpaceX за весь час свого існування залучила $3,26 млрд з боку таких інвесторів, як DBL Partners, DFJ Growth, Founders Fund і Valor Equity Partners, вказує видання.

У грудні минулого року SpaceX повідомила федеральну Комісію з цінних паперів і бірж США про намір залучити додаткове фінансування на суму $500 млн під проект Starlink. Для цього підприємство здійснило емісію цінних паперів за ціною $186 за акцію.

Засновник SpaceX Ілон Маск знаходить на 41 місці в рейтингу мільярдерів Bloomberg Billionaires Index, його власний капітал складає $22,4 млрд. На частку SpaceX зараз припадає дві третини багатства Ілона Маска, а на Tesla – ще третина. У минулі роки на частку Tesla припадала більша частина статків Маска.

При цьому за останній рік власний капітал Маска зменшився на $1,7 млрд.

Нагадаємо, SpaceX 25 червня успішно запустила свою ракету Falcon Heavy, вивівши на орбіту 24 експериментальних супутники.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті