У Кремлі розповіли про жорстку розмову Мей з Путіним щодо справи Скрипалів

У Кремлі розповіли про жорстку розмову Мей з Путіним щодо справи Скрипалів

Російська сторона переконана, що Британія досі не надала жодних доказів у справі

У Кремлі розповіли про жорстку розмову Мей з Путіним щодо справи Скрипалів
Тереза Мей, Владімір Путін
фото kremlin.ru

Президент РФ Владімір Путін на саміті G20 в Осаці мав жорстку й відверту розмову з британським прем'єром Терезою Мей – йшлося про справу Скрипалів. Про це повідомив прес-секретар російського президента Дмитро Пєсков у програмі на телеканалі «Росія 1», передає видання «Вєсті».

«Путін пояснив їй все, що вимагало пояснень у справі Скрипалів», – заявив Пєсков.

Він зазначив, що Мей вела розмову в «досить жорсткій формі», а Путін відповідав їй «досить дохідливо».

За словами Пєскова, британська сторона досі не надала жодних доказів у справі – ні Росії, ні союзникам у Європі, ні союзникам за океаном.

«Інакше ці докази були б уже якимось чином опубліковані, – пояснив він. – Ми досі не знаємо, де Скрипалі, чи є вони взагалі, чи було з ними щось тощо».

Та частина бесіди, що проходила віч-на-віч, тільки в присутності перекладача, «була дійсно жорстка, вона була гранично відверта», розповів Пєсков.

«А ось далі, коли приєдналися делегації, нам дуже імпонував конструктивний і дуже миролюбний підхід Мей, яка разом із Путіним говорила про необхідність промацування механізмів для виведення наших торгово-економічних відносин зі стану заціпеніння», – додав прес-секретар російського президента.

Нагадаємо: під час зустрічі в Осаці прем’єр-міністр Тереза Мей заявила, що нормалізація відносин між двома країнами є неможливою до тих пір, поки «Росія не припинить безвідповідальну і дестабілізуючу діяльність». Також вона наголосила, що в британської сторони є «неспростовні докази» причетності РФ до отруєння Скрипалів у Солсбері.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті