Захворіло у світі
6,185,523
Померло у світі
372,377
Вилікувалось у світі
2,648,538
Захворіло в Україні
24,012
Померло в Україні
718
Вилікувалось в Україні
9,690
У Франції відкривається перша воднева заправка для автобусів

У Франції відкривається перша воднева заправка для автобусів

Після 15-хвилинної заправки водневі автобуси зможуть проїхати більше 300 км

У Франції відкривається перша воднева заправка для автобусів
фото twitter.com/fuelcellsworks

McPhy, компанія, що спеціалізується на обладнанні для виробництва і розподілу зрідженого водню, поставлятиме свою продукцію на першу французьку заправну станцію для водневих автобусів. Про це із посиланням на petrolplaza, передає enkorr.

Газорозподільна станція Houdain-Divion замовлена транспортною компанією SMT-AG і буде використовувати новітні технології McLyzer і McFilling, розроблені в McPhy. На ній будуть заправлятися шість електроавтобусів, що використовують в якості джерела живлення водневі паливні елементи. Ці транспортні засоби вийдуть на нову автобусну лінію BHNS (High Level Service Bus), яка з'єднає міста Брюе-ла-Бюїсьєр і Ошель .

Інноваційний проект базується на технологіях McLyzer і McFilling. Чистий водень буде проводитися на місці електролізом з відновлюваної електроенергії, а потім розподіляться водневою заправною станцією. Після 15-хвилинної заправки водневі автобуси зможуть проїхати більше 300 км.

В існуючій конфігурації станція McPhy може виробляти і розподіляти більш 200 кг чистого водню на добу. Її потужність може бути збільшена на 30% без зміни загальної площі об'єкта.

«Сектор громадського транспорту переживає революцію. Вибираючи водневу мобільність, SMT-AG поєднує в собі комфорт пасажирів і ... допомагає знизити забруднення атмосфери і поліпшити здоров'я населення », – заявляє Паскаль Маубергер, голова і головний виконавчий директор McPhy.

Як повідомлялось, на початку року перша воднева заправка була відкрита в Саудівській Аравії найбільшим світовим експортером нафти Saudi Aramco. Проект здійснюється у співпраці з американською компанією Air Products, яка також забезпечує розгортання водневих заправних станцій в Китаї.

Сьогодні першу водневу заправну станцію було також запущено в Китаї. За повідомленнями вона може виробляти і розподіляти 500 кг чистого водню на добу.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті