Міністри ОПЕК+ рекомендували продовжити угоду ще на 9 місяців з попередніми квотами – Новак
Сьогодні засідатиме і ОПЕК, яка розгляне цю пропозицію

Міністерський моніторинговий комітет ОПЕК + (JMMC) в понеділок рекомендував продовжити угоду про скорочення видобутку на 9 місяців з колишніми квотами. Про це повідомив міністр енергетики РФ Олександр Новак, передає Reuters.
«Всі підтримали загальну пропозиція про продовження на 9 місяців. Сьогодні відбудеться засідання ОПЕК, на якому будуть розглянуті ці пропозиції. JMMC рекомендував саме такий варіант подальшої кооперації», – сказав Новак.
У Mind з'явився телеграм-канал Mind tweet, де ви першими отримуєте головні новини, що мають вплив на економіку та бізнес. Підпишіться, щоб зберегти ваш час та гроші.
«Квоти будуть збережені. Той обсяг, який діяв протягом першого півріччя», – додав він.
За його словами, інших, відмінних від 6 і 9 місяців, варіантів продовження угоди не обговорювалося.
Скорочення видобутку нафти країнами ОПЕК + в травні склало 1,950 мільйонів барелів на добу, перевиконання – 750 000 барелів на добу.
Нагадаємо: раніше Росія і Саудівська Аравія домовилися продовжити угоду ОПЕК + про обмеження нафтовидобутку. Це питання під час G20 а Осаці оговорили президент Путін та принц Мухаммед бен Салман.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: editor@mind.ua.