Лідер змінює назву – «AXA» стає «ARX»
Реклама

Лідер змінює назву – «AXA» стає «ARX»

«АХА Страхування» повідомляє про зміну назви. З 1 липня 2019 компанія буде надавати послуги під назвою «Страхова компанія «ARX»

Цей матеріал також доступний російською
Лідер змінює назву – «AXA» стає «ARX»

З 1-го липня лідер страхового ринку України, компанія «AXA Страхування» змінює назву на «Страхова компанія «ARX».

«AXA Страхування Життя» буде працювати під брендом «ARX Life».

«ARX» в перекладі з латині означає «фортеця, замок, цитадель». Назва звучить лаконічно, в дусі сучасних трендів і відображає основний атрибут страхового бізнесу – надійність. Кожен клієнт компанії може бути впевнений в тому, що «ARX» максимально захистить його інтереси і виконає всі свої зобов'язання.

«Страхова компанія «ARX» та «ARX Life» є правонаступниками «АХА Страхування» та «AXA Страхування життя». Ми продовжуємо працювати з усіма банками, автодилерами, партнерами в регіональній мережі, корпоративними клієнтами, а також з тими ж асистуючими компаніями та підрядниками. Якість послуг клієнтам і партнерам залишається на такому ж високому рівні – 92% клієнтів задоволені сервісом компанії. Основним акціонером «Страхової компанії «ARX» є канадський холдинг «Fairfax limited».

Лідер змінює назву – «AXA» стає «ARX»

Менеджмент компанії:

Андрій Перетяжко – Голова Правління;
Максим Межебицький – Перший заступник Голови Правління;
В'ячеслав Гавриленко – Заступник Голови Правління та з 12.06.2019 Генеральний директор компанії «ARX Life».

Основні досягнення Компанії за 2018 рік:

  • № 1 за розміром чистих страхових премій і чистих страхових виплат (згідно даних НКФУ серед 245 страхових компаній);
  • № 1 за загальним обсягом страхових премій і виплат по КАСКО;
  • Найбільший платник податків на страховому ринку України (за даними «ТОП-100. Рейтинги найбільших»). Загальна сума податків склала понад 153, 8 млн;
  • Лідер за витратами на оплату праці в 2018 році – 259 млн грн.
  • За результатами 2018 прибуток компаній «АХА Страхування» й «АХА Страхування Життя» в Україні склав 164 млн грн за міжнародними стандартами групи AXA, що на 176% вище, ніж у 2017 році (прибуток за національними стандартами склав 75 млн грн).

Довідка про Fairfax:

Міжнародна холдингова компанія Fairfax Financial Holdings Limited з штаб-квартирою в Торонто (Канада) займається страхуванням, перестрахуванням і управлінням інвестиціями з 1985 року. Головою і виконавчим директором холдингу з 1985 р є Прем Ватса. Холдинг працює в 40 країнах світу.

Інвестиційний портфель становить $39,4 млрд, загальна сума активів складає $65,1 млрд, загальний акціонерний капітал складає $18,4 млрд.

Більше інформації тут: https://www.fairfax.ca/

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті