Захворіло у світі
1,362,936
Померло у світі
76,373
Вилікувалось у світі
292,188
Захворіло в Україні
1462
Померло в Україні
45
Вилікувалось в Україні
28
Працівник Amazon вигадав алгоритм, який не пускає до будинку кота, коли той приносить мертвих тварин

Працівник Amazon вигадав алгоритм, який не пускає до будинку кота, коли той приносить мертвих тварин

Його кіт, Метрік, в середньому кожної 10-ї ночі приносив хазяїну мертву або напівживу впольовану тварину

Працівник Amazon вигадав алгоритм, який не пускає до будинку кота, коли той приносить мертвих тварин
скрін-шот з відео

Машинне навчання може стати неймовірним доповненням до будь-якого інструменту та допомагає вирішити ту проблему у житті, з якою не може справитись жоден інший гаджет. Для менеджера по продуктам компанії Amazon такою проблемою став його кіт, який приносив додому мертву або напівживу здобич посеред ночі та будив його.

Бен Хамм, як повідомляє The Verge, розповів на презентації Ignite Seattle, що втомився від дій свого домашнього улюбленця на прізвисько Метрік, адже той приносить впольовану здобич приблизно кожну десяту ніч о 3-й годині.

Під час презентації він розповів, що іноді тварини, яких приносить кіт є мертвими, іноді – смертельно пораненими, і самому Бену доводиться їх добивати. Одного разу Метрік приніс свою впольовану добич, коли чоловік займався сексом.

Щоб вирішити свою проблему, чоловік створив алгоритм, який закриватиме «котячі дверцята» у вхідних дверях до його будинку, коли кіт намагається увійти із здобиччю.

Для цього Хамм під’єднав «котячий вхід» до камери з підтримкою ШІ (камера DeepLens от Amazon) та системи блокування на базі Arduino.

Він використав машинне навчання та «навчив» камеру розпізнавати, коли Метрік йде із здобиччю. Якщо розроблена ним система розпізнавала, що кіт має здобич у роті, вона блокувала «котячі дверцята» на 15 хвилин, а сам власник отримував повідомлення. Крім того, система автоматично надсилала пожертву Національній Одубонській спільноті, яка захищає птахів, яких так люблять вбивати коти.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію