Захворіло у світі
60,973,636
Померло у світі
1,432,048
Вилікувалось у світі
39,070,026
Захворіло в Україні
693,407
Померло в Україні
11,909
Вилікувалось в Україні
326,238
Одна на все: ПУМБ випустив карту для будь-яких виплат
Реклама

Одна на все: ПУМБ випустив карту для будь-яких виплат

ПУМБ випустив єдину карту для виплат – «всеКАРТА». Умови використання максимально прості: обслуговування, переказ коштів, зняття готівки в будь-яких банкоматах – на все комісія 0%

Цей матеріал також доступний російською
Одна на все: ПУМБ випустив карту для будь-яких виплат

Як повідомляє прес-служба банку, нова «всеКАРТА» замінить усі діючі дебетові пакети. «всеКАРТА» підходить для всього: щоб отримувати зарплатню, стипендію, пенсію або соціальні виплати; а також, щоб отримувати перекази від інших користувачів – ваших друзів, знайомих, партнерів. Крім того, ви легко можете перевести гроші зі «всеКАРТИ» на карту будь-якого іншого банку в ПУМБ online безкоштовно.

В межах України нею можна безкоштовно розраховуватись у супермаркетах, транспорті, магазинах, закладах харчування та відпочинку, сплачувати покупки в інтернеті. тощо.

Одна на все: ПУМБ випустив карту для будь-яких виплат

«Банківські продукти завжди були дуже складними – з безліччю тарифів і складних розрахунків. Клієнтам, які частіше переводять гроші, пропонували один тариф, тим, кому потрібно знімати готівку – інший. Скільки потреб – стільки й тарифів, в яких клієнту було дуже складно розібратися. Як наслідок – він був змушений відкривати одночасно кілька карток. ПУМБ позбавив клієнтів необхідності розбиратися зі складними тарифами та відкривати зайві картки, запропонувавши єдину карту «всеКАРТА». Ми прибрали комісії за всіма основними операціями та максимально спростили умови користування – це дійсно великий крок назустріч саме клієнтам, яким буде легко запам'ятати: для всіх їхніх потреб – одна картка з простими умовами «всеКАРТА», – прокоментував Дмитро Поліщук, директор департаменту продуктів роздрібного бізнесу ПУМБ.

Приємно здивує «всеКАРТА» й тих, хто часто робить Р2Р перекази (перекази з картки на картку). З новою картою від ПУМБ комісія за перекази з мобільного додатка ПУМБ Online на картки інших банків становить 0%! Також без переплат через інтернет-банкінг з карти «всеКАРТА» можна сплачувати комунальні платежі та поповнювати мобільний.

Комісія за будь-яке поповнення та зняття готівки з картки також становить 0%. Приємна новина – знімати готівку зі «всеКАРТИ» можна безкоштовно з будь-яких банкоматів по всій Україні. Ті, хто вважають за краще безготівкові розрахунки, зможуть отримувати 12% річних у гривні на залишок коштів на карті. Для цього у мобільному додатку ПУМБ Online у кілька кліків потрібно відкрити депозит до запитання «Вільний». Особливість депозиту в тому, що поповнювати та знімати гроші з нього можна у будь-який момент 24/7 без втрати відсотків.

Оформлення та обслуговування картки безкоштовне. Замовити нову дебетову карту можна за посиланням або відразу у відділеннях ПУМБ.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті