Захворіло у світі
1,504,971
Померло у світі
87,984
Вилікувалось у світі
318,068
Захворіло в Україні
1668
Померло в Україні
52
Вилікувалось в Україні
35
Український бот-реєстратор торгових марок PatentBot оцінили в $1 млн

Український бот-реєстратор торгових марок PatentBot оцінили в $1 млн

Стартап продовжує шукати інвесторів

Український бот-реєстратор торгових марок PatentBot оцінили в $1 млн
Фото Shutterstock

Український бот-реєстратор торгових марок PatentBot оцінили в $1 млн. Про це повідомила СЕО PatentBot Наталія Владімірова на своїй сторінці в Facebook.

«Новина така. PatentBot оцінили в $1 млн! ... Головне в цій новині – то, що ми продовжуємо шукати інвесторів на Seed раунд», – пише вона.

PatentBot – це бот-реєстратор торгових марок, який зводить процес подачі заявки на реєстрацію до 10 хвилин спілкування онлайн. Інтеграція blockchain в сервіс допоможе спростити і захистити складну систему захисту авторських прав. 

З використанням blockchain немає необхідності друкувати листи і макулатуру, ходити на пошту і витрачати час, платити за поштовий збір, відправляти конверт, а потім зберігати його з можливістю відкрити тільки один раз в суді. Використовуючи blockchain, інформація про авторське право безпечна і легко перевіряється в разі юридичних суперечок.

Так, після відправки файлу замовник отримує його назад в зашифрованому вигляді з відміткою про час шифрування. Після надсилають ключ, яким можна відкрити файл.

Більше про вдалі українські стартапи читайте в матеріалі Mind: «Стартап року: обираємо найуспішніший український проект «.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію