Український бот-реєстратор торгових марок PatentBot оцінили в $1 млн

Український бот-реєстратор торгових марок PatentBot оцінили в $1 млн

Стартап продовжує шукати інвесторів

Український бот-реєстратор торгових марок PatentBot оцінили в $1 млн
Фото Shutterstock

Український бот-реєстратор торгових марок PatentBot оцінили в $1 млн. Про це повідомила СЕО PatentBot Наталія Владімірова на своїй сторінці в Facebook.

«Новина така. PatentBot оцінили в $1 млн! ... Головне в цій новині – то, що ми продовжуємо шукати інвесторів на Seed раунд», – пише вона.

PatentBot – це бот-реєстратор торгових марок, який зводить процес подачі заявки на реєстрацію до 10 хвилин спілкування онлайн. Інтеграція blockchain в сервіс допоможе спростити і захистити складну систему захисту авторських прав. 

З використанням blockchain немає необхідності друкувати листи і макулатуру, ходити на пошту і витрачати час, платити за поштовий збір, відправляти конверт, а потім зберігати його з можливістю відкрити тільки один раз в суді. Використовуючи blockchain, інформація про авторське право безпечна і легко перевіряється в разі юридичних суперечок.

Так, після відправки файлу замовник отримує його назад в зашифрованому вигляді з відміткою про час шифрування. Після надсилають ключ, яким можна відкрити файл.

Більше про вдалі українські стартапи читайте в матеріалі Mind: «Стартап року: обираємо найуспішніший український проект «.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло