Захворіло у світі
1,504,971
Померло у світі
87,984
Вилікувалось у світі
318,068
Захворіло в Україні
1668
Померло в Україні
52
Вилікувалось в Україні
35
За перше півріччя 2019 року блокчейн-стартапи залучили $822 млн

За перше півріччя 2019 року блокчейн-стартапи залучили $822 млн

Темпи розвитку галузі дуже високі, хоч і дещо нижчі за попередній рік

За перше півріччя 2019 року блокчейн-стартапи залучили $822 млн
фото Shutterstock

У першому півріччі 2019 року блокчейн-стартапи отримали інвестицій на загальну суму $822 млн. Про це свідчать дані дослідження венчурної фірми Outlier Ventures, на яку посилається ForkLog.

Вказана сума була отримана від 279 угод за участю венчурного капіталу, з яких 159 угод були пов'язані з наданням початкового фінансування.

«Це вказує на те, що підприємницька активність в екосистемі блокчейну не зменшилася, незважаючи на ведмежий ринок», – йдеться в документі.

Окремо також зазначається, що все більше компаній розробляють свої повноцінні продукти на базі блокчейну. Наприклад, JP Morgan і Target за минулі шість місяців вже виклали коди своїх проектів у відкритий доступ.

«Порівняно з величезними показниками бичачого ринку в 2018 році частота великих венчурних інвестицій в просторі блокчейну значно знизилася. Однак криптобіржі, незважаючи на тиск на них з боку регуляторів, залишаються одним з головних фаворитів для інвесторів – одна тільки Bithumb залучила $200 мільйонів», – заявив Лоуренс Ланді-Брайян, партнер і керівник дослідження Outlier Ventures.

Про те, як цифрова трансформація дає шанс ринкам, що розвиваються, в матеріалі Mind «Гроші – вже не головна перепона: що підбурює і відлякує бізнес запускати нові технології».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію