Walmart та інші рітейлери запропонували допомогу в розслідуванні проти Google і Amazon

Walmart та інші рітейлери запропонували допомогу в розслідуванні проти Google і Amazon

Рітейлери вважають, що можливі зловживання, адже саме корпорації управляють потоком інформації

Walmart та інші рітейлери запропонували допомогу в розслідуванні проти Google і Amazon
фото pixabay.com

Американська асоціація рітейлерів RILA, в яку входить Walmart, Target, Best Buy та інші компанії, запропонувала Федеральній торговій комісії США допомогу в антимонопольному розслідуванні щодо Google і Amazon, пише Bloomberg, на яке посилається vc.ru.

Претензії RILA зводяться до того, що такі технологічні гіганти, як Google або Amazon, контролюють екосистему американського рітейлу – сайти, додатки, інструменти для взаємодії з клієнтами та ін.

Рітейлери остерігаються зловживань, оскільки саме корпорації управляють потоком інформації. Свої побоювання RILA пояснює власним досвідом – наприклад, зростаючими комісіями, які банки стягують при покупках товарів у рітейлерів.

Також асоціація занепокоєна, що у корпорацій, які продають власні товари, немає стимулу захищати чужі бренди – тому користувачі можуть замовити контрафакт і втратити довіру до компанії. З іншого боку, якщо рітейлери почнуть продавати свої товари на Amazon, то компанія буде збирати дані про бізнес конкурента, передбачає RILA.

«Amazon і Google прекрасно розуміють, як зміна способів подачі інформації впливає на поведінку споживачів. Вони можуть вплинути на клієнтів, не порушуючи традиційні принципи конкуренції», – йдеться в листі.

Рітейлери підкреслюють, що їх лист – це не скарга на конкуренцію з боку Facebook, Google, Amazon або Visa. Асоціація вимагає, щоб регулятори перевірили методи ведення бізнесу цих корпорацій, які вона вважає нечесними.

Також RILA вказала, що продажі Amazon досягли майже 50% від усіх онлайн-продажів у США. Компанія це спростувала, підкресливши, що вона займає лише невеликий відсоток від ринку роздрібної торгівлі в США і стикається з величезною конкуренцією від Walmart та інших компаній.

Нагадаємо, на початку червня уряд США повідомив, що має намір провести антимонопольне розслідування стосовно Amazon, Apple, Facebook і Google на предмет зловживання своїм становищем на ринку.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло