Європейські акції ростуть після висування на пост глави ЄЦБ Крістін Лагард

Європейські акції ростуть після висування на пост глави ЄЦБ Крістін Лагард

Очікується, що вона продовжить дотримуватись миролюбного курсу нинішнього голови Маріо Драгі

Європейські акції ростуть після висування на пост глави ЄЦБ Крістін Лагард
Крістін Лагард
фото www.flickr.com/photos/georgetown_voice

Європейські акції виросли на початку торгів в середу в надії, що Крістін Лагард, яку лідери ЄС домовилися призначити новим главою Європейського центрального банку, продовжить дотримуватися миролюбного курсу нинішнього голови Маріо Драгі. Про це повідомляє Reuters.

Індекс STOXX50E виріс на 0,8%, досягнувши свого максимуму з середини червня минулого року, STOXX 600 також піднявся на 0,8%.

Якщо призначення Лагард буде підтверджено, то вона замінить Драгі наприкінці жовтня, коли закінчиться термін його повноважень.

Ця новина, як повідомляє видання, заспокоїла інвесторів.

«Основною проблемою для ринків було переривання повернення до акомодаційної політики, наміченої  Драгі на вересень, але продовження і навіть розширення пом’якшення є ймовірним, коли Лагард вступить на посаду у жовтні,- сказав аналітик Девід Зан. – Призначення підтвердило ідею про те, що ЄЦБ підтримуватиме ринок в короткочасній та середньостроковій перспективі».

Деякі інвестори заявили, що її призначення не змінило їх думку щодо того,що регіон продовжуватиме боротись зі слабким ростом, триваючою напругою між Італією та ЄС через дефіцит бюджету та Brexit.

Європейські ринки, як зазначається, продовжили свій сильний ріст з червня після того, як ЄЦБ і центральний банк США оголосили про більш жорсткі заходи протидії наслідкам затяжної торгової війни між США та Китаєм.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло