Насалик змінив керівників п'яти вугільних держпідприємств

Насалик змінив керівників п'яти вугільних держпідприємств

На всіх нових керівників також покладено обов'язки щодо виконання плану заходів щодо реорганізації держпідприємств

Насалик змінив керівників п'яти вугільних держпідприємств
міністр енергетики та вугільної промисловості Ігор Насалик
Фото: УНІАН

Міністр енергетики та вугільної промисловості Ігор Насалик змінив керівників комісій по реорганізації п'яти вугільних підприємств, які знаходяться в процесі приєднання до державного підприємства «Національна вугільна компанія». Про це йдеться у відповідних наказах Міненерговугілля. 

Держпідприємство ОК «Укрвуглереструктуризація» замість Валентина Кисельова очолив Віктор Єрмаков. Головою комісії з реорганізації ДП «Первомайськвугілля» замість Олега Водоп'янова призначено Анатолія Жиленка, який раніше обіймав посаду директора «Шахти ім. Г. Капустіна» держкомпанії «Лисичанськвугілля».

ДП «Передпускова дирекція шахти №10» Нововолинська «замість Григорія Бари очолив Анатолій Шульга, який відомий як директор державного ПАТ «Донбасмшахтобуд» .

Головою комісії з реорганізації ДП «Волиньвугілля» замість Андрія Пилип'юка став Володимир Юрків.

Крім того, головою комісії з реорганізації ДП «Мірноградуголь» замість Юрія Корнєєва призначений Олександр Зорін.

На всіх нових керівників також покладено обов'язки щодо виконання плану заходів щодо реорганізації держпідприємств шляхом приєднання до державного підприємства «Національна вугільна компанія».

У свою чергу ще одним наказом керівника ДП «Національна вугільна компанія» (НВК) після завершення заходів з реорганізації державних вугледобувних підприємств доручено надати перелік і графік передачі вугледобувних об'єктів на приватизацію, провести їх передприватизаційну підготовку і підготувати документи для передачі їх Фонду держмайна.

При цьому ще одним наказом від 1 липня скасований виданий 21 червня наказ, згідно з яким головою комісії з реорганізації держпідприємства «Шахта ім. Сургая» замість Сергія Сивцова призначений Олексій Райчев, який до цього був виконувачем обов'язків генерального директора ДП «ВК» Краснолиманська».

Президент Володимир Зеленський під час наради з членами РНБО присвяченій енергетичній безпеці 31 травня  відмітив, що протягом 2014-2018 років видобуток вугілля державними підприємствами України зменшився на 47%

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло